В Южному планують придбати ще один шкільний автобус, але за умови співфінансування

Информ-панорама

Члени виконкому погодили внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Южненської громади. Як доповіла під час засідання заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька, наша ОТГ в черговий раз подала заявку на отримання субвенції (вид грошової допомоги, яка виплачується з державного бюджету місцевому для реалізації необхідних цілей).

«В нас з’явилась можливість подати заявку на отримання ще одного шкільного автобусу для нашої громади на умовах співфінансування. Заявку ми вже подали, маємо відобразити це в нашій міській програмі, тому і вносимо зміни в неї. Співфінансування орієнтовно буде складати 70% на 30%, тобто буде виділено 2 млн гривень з державного бюджету і 1 млн гривень з місцевого. Така пропорція буде витримуватись для всіх громад: і міських, і сільських. Дуже сподіваємося, що цього разу ми отримаємо таку допомогу», – озвучила Олена Баранецька.

олена баранецька

Нагадаємо, що наразі в нашій громаді курсують два автобуси, які доставляють учнів до шкіл. Один – шкільний, він у підпорядкуванні управління освіти, ще один на час дії воєнного стану надало КП «Южтранс», це міський автобус, який раніше до повномасштабної війни курсував по Южному. Автобуси перевозять лише учнів 10-11 класів Сичавського та Новобілярського старостинсього округів, бо в їхніх місцевих школах передбачене навчання лише з 1 по 9 класи. Олена Баранецька в березні цього року на зустрічах з жителями населених пунктів цих округів вкотре пояснила, що згідно з законодавством, якщо батьки приймають рішення, щоб їхня дитина навчалася не в тій школі, яка за нею територіально закріплена, а в іншому навчальному закладі, тоді доставка дитини лягає повністю на плечі батьків. Тобто, якщо учні молодшої і середньої шкіл Сичавки і Нових Біляр виявлять бажання здобувати освіту не в своїх місцевих школах, а в навчальних закладах Южного, тоді забезпечувати і фінансувати перевезення цих учнів повинні їхні батьки – наголосили в міськраді, посилаючись на норми чинного законодавства.

Головне фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.