В Южному в новому приміщенні відкрилась хімчистка

В Южному в новому приміщенні відкрилась хімчистка

Городская хроника

В будинку по проспекту Миру, 23 відкрилась хімчистка. Окрім послуг з чистки одягу, тут також можна отримати послуги з ремонту взуття та одягу. Власниця закладу пані Любов розповіла Yuzhny.info, що основна фабрика базується в Одесі, в нашому місті буде пункт прийому речей, які потім доставлятимуться на фабрику. Раніше ця хімчистка функціонувала в Южному в іншому приміщенні, але після початку повномасштабної війни призупинила свою діяльність. Відтепер заклад розпочав роботу під новим керівництвом і на новому місці. Ми побували в хімчистці 18 травня, аби дізнатися про спектр послуг та їхню вартість.

В Южному в новому приміщенні відкрилась хімчистка

«Ми розуміли, що потреба в хімчистці в нашому місті є, бо в соцмережах люди часто цікавились щодо наявності такого закладу. Поки що ми працюємо в тестовому режимі, аби зрозуміти на скільки це буде затребувано серед містян. Тому в нас зараз не щоденний графік роботи, працюємо чотири дні на тиждень (середа та четвер з 11:00 до 19:00; в суботу та неділю з 09:00 до 18:00). В ці чотири дні ми будемо приймати речі, в інші два – відвозити в Одесу до майстрів. Готовність – до десяти днів, це максимальній період, за який ми зобов’язуємося повернути людині її речі вже в оновленому стані, але, як правило, процес триває п’ять днів. В нашому офісі є парогенератор, який дозволяє відпрасувати одяг та усунути з нього неприємний запах. Цей процес ми будемо проводити тут на місці, також тут є примірочна і кімната для збору брудних речей (для цього в нас передбачені спеціальні контейнери). В перспективі ми розглядаємо варіант продажу засобів для догляду за постільною білизною (порошки, ароматизатори та інше).

В переліку послуг: хімчистка зимового одягу (пуховиків), піджаків, весільних та інших суконь, ковдр; чистка взуття; ремонт одягу (ательє). Крім того, в нас є спеціаліст з ремонту сумок, гаманців, прикрас, тих речей, які потребують кропіткої роботи. Це творча людина, яка може дати нове життя цінним для вас речам. Ми будемо доставляти йому такі речі, він телефоном зв’язуватиметься з клієнтом, якому належить ця річ і в індивідуальному порядку буде пропонувати, які є варіанти ремонту. Також в нас є швачка, тобто спектр послуг широкий», – розповіла власниця хімчистки.

В Южному в новому приміщенні відкрилась хімчистка

В Южному в новому приміщенні відкрилась хімчистка

В Южному в новому приміщенні відкрилась хімчистка

Кожен клієнт, який звернувся за отриманням послуг, отримає тут квитанцію-договір, в ній треба вказати свої дані та описати ту річ, яка підлягатиме хімічній чистці, рівень її забрудненості. Щодо вартості, чистка пуховиків обійдеться в 460 гривень, двоспальної ковдри – 410 гривень, спортивних штанів – 175 гривень. Для більш детальної інформації звертайтесь за номером телефону закладу: 093-21-61-699.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному в новому приміщенні відкрилась хімчистка

      1. Главное , что у всех абсолютно ,есть за что …купить это новое .. Южный , город миллионЭров

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.