В Южному на час війни звільнили від сплати пайового внеску частину підприємців

Информ-панорама

Южненські депутати на сесії 14 грудня проголосували за те, аби на час дії воєнного стану звільнити від сплати пайового внеску частину підприємців нашої громади. Мова йде про тих, чиї тимчасові  споруди розташовані в межах Приморського парку і які з початку повномасштабного вторгнення не працюють, оскільки вхід на пляжну зону з травня 2022 року обмежений. Також звільнено і тих підприємців, які призвані на службу в ЗСУ та приймають участь в обороні країни, на підставі звернення з відповідними підтверджуючими документами щодо проходження служби.

Звільнення від сплати пайового внеску надається за умови відсутності заборгованості у підприємців, яка підтверджується відповідною довідкою або договором про реструктуризацію заборгованості на термін строком до двох років. Про це під час засідання сесії озвучила начальниця управління економіки Наталя Гнєушева.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на комісію з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва (очолює депутат Сергій Козак) і на комісію з питань адміністративно-територіального устрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (очолює депутат Олександр Гречкін).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному на час війни звільнили від сплати пайового внеску частину підприємців

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.