Школа Южного отримала від благодійників спортивний інвентар для тренувань з футболу

Информ-панорама

Налагодження партнерських відносин, ініціювання проєктів в межах громади – це важливі підходи у діяльності Южненського Центру професійного розвитку педагогічних працівників (ЦПРПП) на шляху досягнення спільних цілей, запорукою яких є зміни у забезпеченні якості освіти. Один із таких проєктів – той, що сприяє організації роботи у футбольних секціях шкіл України. Ініціатори – Благодійне товариство Shakhtar Social за підтримки European Club Association та UEFA Foundation for Children.

В межах проєкту міським ЦПРПП цьогоріч двічі було проведено футбольні матчі між територіальними громадами, систематично проводилися тренування дітей громади консультантом центру Денисом Кондратюком. За результатами проведеної роботи та на підставі заявки ЦПРПП представники Благодійного товариства Shakhtar Social передали пакет допомоги (набір спортивного інвентарю) для проведення тренувань з футболу. 15 грудня його передано в Ліцей №2, як опорний навчальний заклад Южненської ОТГ. Про це повідомили на сторінці центру в Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.