Одеська РВА вручила нагороду колективу музею міста Южного з нагоди професійного свята

Городская хроника

18 травня у Всесвітній день музеїв, професійне свято хранителів загальнолюдської культури і національних цінностей, в Одеській районній військовій адміністрації відбулось урочисте нагородження працівників музеїв Одещини. Серед нагороджених і колектив комунального закладу «Музей міста Южного» (очолює Тетяна Єрошенко-Афанасьєва). Почесну грамоту отримувала в цей день зберігачка фондів міського музею Наталя Черкашенко.

Вітаючи з професійним святом працівників музеїв Одещини, начальник Одеської РВА Юрій Крук наголосив, що завдяки їх самовідданій та творчій праці зберігається і примножується наша культурна спадщина. Про це повідомили в пресслужбі райадміністрації.

«Для Одещини важко переоцінити роль музеїв. Наш чорноморський край володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. І сьогодні Одеський художній музей, Археологічний, Одеський історико-краєзнавчий, літературний, Музей західного і східного мистецтва — це не просто галереї. Це — культурні бренди нашого регіону. Саме тут зберігаються таємниці минулого і саме тут можливо відчути живий подих історії. Музеї відіграють велику роль в освітньому, естетичному та виховному розвитку одеситів, зберігають та передають культурні цінності майбутнім поколінням. Сьогодні музейні заклади Одеси та Одеської області активно розвиваються, розширюючи форми і методи роботи з відвідувачами, застосовуючи новітні інформаційні системи, інтерактивні форми роботи і перетворюються на майданчики творчого та наукового спілкування. Твердо вірю, що самовіддана праця музейних працівників Одещини – вірних служителів часу і надалі вирізнятиметься високим професіоналізмом, сприятиме примноженню нетлінних духовних надбань» – озвучив Юрій Крук.

З нагоди професійного свята цінним подарунком Одеської РВА нагороджено заступника начальника управління-начальника відділу культури управління культури, національностей та релігій Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА Ольгу Тарасову.

Почесними грамотами нагороджено:

  • директора Музею сучасного мистецтва Одеси Семена Кантора;
  • екскурсовода, менеджера проектів Департаменту заходів Одеської кіностудії Валерію Логвінову;
  • колектив меморіального музею-комплексу «Партизанської слави» Нерубайської сільської ради (директор Олександр Овсюк);
  • колектив комунального закладу «Музей міста Южного» (директор Тетяна Єрошенко-Афанасьєва)
  • колектив філії «Музей Чистої води» з Біляївки.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.