Музей міста Южного підготував експозицію про російсько-українську війну (фото)

Информ-панорама

Музей міста Южного, розташований в приміщенні Палацу культури «Дружба» переобладнав одну з виставкових зал, де представив експонати воєнного періоду. Про це повідомила директорка закладу Тетяна Єрошенко на своїй сторінці у Facebook. За її словами, нова виставка розрахована для дорослих та старшокласників.

«Южненці настільки вмілі, талановиті й активні, що на розміщення експонатів нам постійно не вистачало місця у залі, окремо виділеній під демонстрацію успіхів мешканців міста. Тепер же тема досягнень мирної доби втратила актуальність, поступившись місцем звитягам війни. І в прямому розумінні теж. Усю залу ми переобладнали під демонстрацію однієї, найважливішої на даний момент виставки – Южне в умовах воєнного часу. Матеріалів достатньо, вони цікаві. Ще сумні й зворушливі. І навіть ненависні. Це варто побачити й почути. Виставка розрахована на сприйняття дорослих і старшокласників. Чекаємо в музеї!», – зазначила Тетяна Єрошенко.

Міський музей продовжує збирати експонати про російсько-українську війну. Зокрема, на початку вересня до музею надійшов черговий експонат воєнного періоду – футболка нашого військового з Южного з 12-ма дірками від куль. Так завершив бій 7 серпня на Південнобузькому напрямку южненець, його захистив бронежилет. Також серед експонатів – реактивна штурмова граната (РШГ-2) російського виробництва, шолом з тактичними окулярами нашого загиблого захисника Геннадія Тихонова та його власна колекція шевронів. Директорка музею поділилася, що зазвичай поповнення експозиційного фонду радує, проте не завжди. В кінці вересня довелося складати акти прийому нових експонатів із сумом і болем.

«Мама й сестра Олексія Штепи (військовий з Сичавки) принесли до музею дещо із речей загиблого захисника України. Його особистий витріпаний у боях державний прапор, натільний хрестик, шеврони ЗСУ, нагороди, потрощений мобільний телефон, знайдений на місці загибелі Олексія, – усе це безцінні експонати для музею, для майбутніх поколінь. В історію Южненської громади на віки увійде захисник України із позивним, унікальним і особливо зворушливим для нашого міста, – «Южний», – написала Тетяна Єрошенко.

Фото: Т. Єрошенко.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.