В Южному озвучили дату початку опалювального сезону

Информ-панорама

Новий опалювальний сезон 2022/2023 в нашому місті розпочнуть наступного тижня, 15 листопада (вівторок). Відповідне розпорядження сьогодні підписав міський голова Володимир Новацький. Про це Yuzhny.info повідомили в управлінні житлово-комунального господарства Южненської міськради, яке очолює заступник міського голови Дмитро Любівий. За його словами, таке рішення підтримала більшість голів ОСББ Южного. Крім того, він зазначив, що в сусідніх Одесі та Чорноморську також прийняли рішення запустити котельні з наступного тижня. КП «Южтеплокомуненерго» розпочне новий сезон з заборгованістю близько 20 млн гривень.

«Ми радились з міським головою щодо включення опалення і справа в тому, що згідно з температурним режимом декілька днів буде нижче +8 градусів, але вже з четверга (10 листопада) знову підніметься до +10. Тому ми вирішили опитати керівників правлінь ОСББ і прийняти спільне рішення. З опитаних 40 голів більшість підтримали ініціативу, аби розпочати опалювальний період з наступного вівторка. Навіть ті керівники правлінь, в будинках яких котельня на даху і які можуть запуститись хоч сьогодні, теж повідомили, що планують зробити це наступного тижня. Також треба враховувати, що наразі проводяться роботи на електромережах, можливе вимкнення світла, що негативно впливатиме на функціонування вже запущеної в роботу котельні. Міський голова після наради прийняв рішення почати подавати тепло з 15 листопада. Зараз в дитячих садках увімкнули підігрів, там є електрокотли. З чотирьох шкіл очно навчаються тільки дві, учням запропонують на цей тиждень перейти на онлайн формат.

15 листопада запуститься котельня, її розігрів займе від 12 до 18 годин. В середу теплоносій подаватиметься в об’єкти комунальної сфери – освітні заклади, поліклініка, міська лікарня і т.д. Цього ж дня ввечері тепло почнуть подавати в житлові будинки, але хочу підкреслити, що в ті, які технічно будуть підготовлені. А це вже залежить від роботи керівників ОСББ. Планується, що до вихідних всі системи в місті мають вже запуститись і опалення буде в усіх домівках южненців», – розповів Дмитро Любівий.

Нагадаємо, 27 жовтня на засіданні виконкому був затверджений новий тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надаються  КП «Южтеплокомуненерго». Як пояснив Yuzhny.info директор комунального підприємства Ігор Чугунников, для КП «ЮТКЕ» треба було затвердити новий економічно обґрунтований тариф, аби підприємство могло розпочати новий опалювальний сезон. Ціна для населення на опалення залишиться незмінною (тариф буде той, що застосовувався станом на 24 лютого 2022 року), а заборгованість з різниці в тарифах покриватиме державний бюджет.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному озвучили дату початку опалювального сезону

  1. Чому в Миколаєві, Одесі включається опалення 8.11.22. А Южний – ОСОБЛИВИЙ!!!???

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.