В Южному розглядають можливість розгорнути пункти обігріву в укриттях будинків

Городская хроника

Міський голова Володимир Новацький у відеозверненні на каналі Южненського телебачення в понеділок, 7 листопада, повідомив, що провів нараду щодо облаштування в нашому місті пунктів обігріву на випадок надзвичайних ситуацій. Якщо раніше для цього були визначені тільки дві локації – Палац культури та спорткомплекс, то на сьогодні розглядається питання, аби створити необхідні умови і в укриттях житлових будинків.

«Минулого тижня я брав участь в селекторних нарадах обласної та районної військової адміністрації, де обговорювалось основне питання – розгортання пунктів обігріву. Це питання дуже важливе для жителів всієї країни. Це необхідно на випадок, якщо в місті не буде світла. Я провів нараду в Южному з керівниками ОСББ і представниками профільних структур щодо цього питання. Ми повинні облаштувати такі пункти обігріву в Южному і додатково розглядаємо зараз можливість, аби передбачити їх в укриттях житлових будинків, щоб люди мали змогу спустися в сховище і там зігрітись, отримати харчування на перший час. Зараз це питання вивчається, в нас запланована ще одна нарада з головами ОСББ, де ми вже визначимо, в яких саме багатоповерхівках розгорнути пункти обігріву», – повідомив Володимир Новацький.

Міський голова також озвучив, що в Южненській громаді збільшується кількість випадків COVID-19 і закликав людей бути свідомими, при перших симптомах захворювання – звертатись до сімейного лікаря.

«На жаль, прогресує коронавірус. Є навіть смертельний випадок, фіксуються захворювання серед вчителів, вихователів дитсадків та дітей. Хочу звернутись до жителів нашої громади, якщо у вас є симптоми – зробіть тест. Багато людей не звертається до лікарів…», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.