В Южному дитсадки відновили роботу в очному форматі, а школи – на канікулах

Информ-панорама

Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації Олександр Лончак повідомив, що з понеділка, 17 жовтня, освітній процес продовжується за очною, дистанційною або змішаною формами навчання. Заклади, які мають належним чином облаштовані укриття, можуть працювати очно і змішано, ті, які не мають – продовжують онлайн-формат. В нашому місті тільки дві школи мають укриття (друга та третя). Проте з сьогоднішнього дня южненські школярі вийшли на осінні канінули, після їх закінчення в управлінні освіти Южненської міськради будуть вирішувати, в якому форматі учні продовжать навчання. Про це повідомив міський голова у відеозверненні 17 жовтня. Щодо дошкільних закладів – вони відновили роботу в очному форматі.

«З сьогоднішнього дня дитячі садки переходять на офлайн режим. В нашому місті близько 50 відсотків дітей зараз відвідують дошкільні навчальні заклади очно, це великий показник і він збільшується. Школи від сьогодні на осінніх канікулах, після їх завершення будемо вирішувати, в якому форматі вони продовжать навчання», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, в понеділок, 10 жовтня, після масштабних ракетних обстрілів ворога для збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу було прийнято розпорядження про перехід закладів освіти Одеського регіону на дистанційний формат навчання. Так діти навчались впродовж робочого тижня, до 14 жовтня.

На фото дитсадок №5 “Теремок”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.