В Южненській ОТГ зростає кількість нових випадків COVID-19: дані на 17 жовтня

Городская хроника

В Одеській області продовжує зростати кількість нових випадків COVID-19, зокрема, і в Южненській громаді. Міський голова Володимир Новацький 17 жовтня озвучив, що на сьогодні це питання є дуже тривожним і ситуація обговорюється в міськраді. За його словами, за минулий тиждень в нашій громаді захворіло на коронавірус 10 людей, в цілому на сьогодні вже 21 пацієнт з цим захворюванням. Нову хвилю коронавірусу медики прогнозують на кінець осені-початок зими.

Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб інформує, що кількість людей, які хворіють на COVID-19, в Україні зберігається на високому рівні. Сьогодні держава забезпечує безоплатне тестування на коронавірус усім громадянам за наявності симптомів. Безоплатний ПЛР-тест роблять пацієнтам із яскраво вираженими симптомами ГРВІ, пневмонії або тяжкого гострого респіраторного синдрому. Якщо маєте підозру на COVID-19, зверніться до свого сімейного лікаря, а в разі якщо його у вас немає – до найближчого медичного закладу. Лікар з’ясує симптоми й ухвалить рішення про направлення на безоплатне тестування. Вчасний тест на COVID-19 – це: запорука правильного лікування; захист ваших близьких; захист людей із груп ризику, для яких вірус становить смертельну загрозу. Держава забезпечує безоплатне тестування на підставі Наказу МОЗ України від 17.09.2020 № 2122. Якщо виникають питання – телефонуйте в контакт-центр МОЗ за номером: 0 800 60 20 19.

Нагадаємо, в Южному бажаючим вакцинуватися необхідно зателефонувати до южненського Центру первинної медико-санітарної допомоги (вул. Будівельників, 19) для запису на вакцинацію за номером телефону: (04842) 3-50-64 і повідомити наступну інформацію: ПІБ, дата народження, адреса, місце роботи, номер телефону. Вакцинація – безкоштовна. Пацієнту необхідно мати при собі паспорт та декларацію з сімейним лікарем (за наявності).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.