Дві освітянки з Южного змагатимуться за звання «Учитель року – 2024»

Городская хроника

В Южному триває підготовка до I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024». Передбачено чотири номінації: «Географія», «Українська мова і література», «Образотворче мистецтво», «Фізика». Заявку на участь в конкурсі подали дві вчительки, обидві змагатимуться за звання найкращої в номінації «Українська мова і література»:

  • Ольга Шаякубова, вчителька Ліцею №1;
  • Ксенія Ворожбит, вчителька Ліцею №4 імені В.Чорновола;

Конкурс проводиться у два тури. Перший тур конкурсу може проходити в один або декілька етапів. Другий тур конкурсу проводиться у два етапи: відбірковий та фінальний. Журі кожного туру конкурсу уточнює формат проведення випробувань, розробляє критерії оцінювання випробувань та встановлює максимальну кількість балів за кожний критерій. Оцінювання випробувань усіх турів конкурсу здійснюється за бальною системою та критеріями, затвердженими відповідним журі.

В Южненському центрі професійного розвитку педагогічних працівників учасниць конкурсу ознайомили з умовами та порядком проведення конкурсу. Особливу увагу приділили змісту та формату конкурсних випробувань. Консультантка ЦПРПП Н. Єрошенко покроково розглянула питання написання інформаційної картки, представлення своєї педагогічної ідеї, висвітлення форм, методів та технологій її впровадження.

12 січня учасниці конкурсу ознайомилися із особливостями конкурсного випробування «Майстерка». В центрі презентували методичні рекомендації щодо проведення вебінару, ознайомили з вимогами щодо структури комп’ютерної презентації. Зразки відеорезюме, приклади інформаційних карток – всю інформацію доведено до відома учасниць. Про це повідили на сторінці ЦПРПП в Facebook.

«Проведено пробні тестування. Зміст тестових завдань – це запитання щодо планування та організації освітнього процесу; оцінювання результатів навчання здобувачів освіти; теоретичних знань із предметів мовно-літературної освітньої галузі; методики й технології навчання предметів та інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі», – говориться в повідомленні ЦПРПП.

Фото: ЦПРПП.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Дві освітянки з Южного змагатимуться за звання «Учитель року – 2024»

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.