Виїхало людей більше, ніж приїхало, – Новацький про ситуацію з ВПО в Южненській ОТГ

Городская хроника

Внутрішньо переміщені особи, які після початку війни знайшли прихисток в нашій громаді, починають потроху повертатися до своїх рідних домівок. За 2023 рік кількість тих, хто покинув нашу ОТГ більша, ніж тих, хто сюди приїхав. Про це у відеозверненні на каналі Южненського телебачення 15 січня повідомив міський голова.

Володимир Новацький: «Наша громада продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб. Зараз статистика показує, що з Южненської ОТГ виїжджає більше людей, ніж приїжджає. Люди починають повертатися до своїх постійних місць проживання. За 2023 рік приїхало 910 осіб, а виїхало 1 041 особа. На сьогоднішній день в нашій громаді перебуває близько 5 000 ВПО. Кількість жителів громади в нас збільшилась за рахунок переселенців. Я думаю, що багато людей, які до нас приїхали, залишаться жити тут надалі, на скільки я знаю, з особистого спілкування з людьми, то їм подобається в нашій громаді».

Найбільше вимушених переселенців прибуло з таких областей: Миколаївська (47,9%), Херсонська (26%), Донецька (11,6%).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Виїхало людей більше, ніж приїхало, – Новацький про ситуацію з ВПО в Южненській ОТГ

  1. Так может жителей выехало в поисках лучшей заграничной жизни больше, чем приехало николаевских ханыг.

  2. За собой следите, и за детьми своими.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.