В Южненській ОТГ оголосили про початок громадського обговорення щодо перейменування двох вулиць

Информ-панорама

У четвер, 4 серпня, розпочинається громадське обговорення щодо перейменування двох вулиць: Жовтневої в Нових Білярах та Цвєтаєва в Сичавці. Планується змінити назву на честь захисника України Віталія Гуляєва (заглиблий командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу). Організатор громадського обговорення – Южненська міська рада. Триватиме воно впродовж 30-ти днів. Про це повідомили в міськраді.

Пропозицію перейменувати вулицю Жовтневу в селищі Нові Біляри вніс Южненський міський голова. Про це ми повідомляли 26 липня. А ось питання щодо зміни назви вулиці Цвєтаєва в селі Сичавка винесена міською радою на підставі звернення жительки села, чий будинок знаходиться по вказаній вулиці. Жінка пропонує перейменувати вулицю на честь Віталія Гуляєва саме в Сичавці. Зазначимо, що вулиця Жовтнева підпадає під декомунізацію. В міськраді 2 серпня відбулось засідання комісії з питань перейменування об’єктів Южненської ОТГ, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Комісія погодила розпочати відповідну процедуру щодо зміни назви вказаної вулиці. А от стосовно вулиці Цвєтаєва, староста Сичавського округу Валентина Попоніна пояснила, що він був командуючим 5-ї ударної армії на третьому та четвертому Південному напрямку українського фронту, визволяв наш край від загарбників і назва цієї вулиці не підпадає під Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки».

В зв’язку із воєнним станом на території України, громадське обговорення буде проводитись шляхом надання пропозицій у формі електронної консультації або в письмовій формі.

«Зокрема, повнолітні громадяни України, які мешкають на території Южненської територіальної громади, можуть подавати власні пропозиції та зауваження через портал «Електронні консультації та обговорення» за посиланням: https://consult.e-dem.ua/consultations, а також через виконавчий комітет Южненської міської ради за адресою м. Южне, пр. Григорівського десанту, 18 або через старосту вашого округу із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає», – пояснили в Южненській міськраді.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ оголосили про початок громадського обговорення щодо перейменування двох вулиць

  1. Не едите мозги! Октябрьская улица названа в честь месяца года! Так же как и майская, декабрьская, ноябрьская, апрельская, мартовская. В головах у вас октябрь, вместо мозгов.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.