В Южненській ОТГ планують перейменувати одну з вулиць на честь загиблого захисника

Видео

Міський голова Володимир Новацький у своєму відеозверненні на каналі южненського телебачення у вівторок, 26 липня, повідомив, що буде ініціювати, аби одну з вулиць нашої громади назвати на честь командира 28-ї окремої механізованої бригади Віталія Гуляєва, який 23 липня загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої країни.

«Хочу проінформувати, що захищаючи Україну, у Миколаївській області загинув командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу полковник Віталій Гуляєв. Я знав його особисто, ми багато з ним спілкувались, а особливо в перші дні широкомасштабної війни, коли треба було узгоджувати всі рішення по нашому місту. Саме під його командуванням було зупинено просування російських військ на півдні України, які намагалися висадити десант біля Коблевого в напрямку Одеси і Миколаєва. Командир Віталій Гуляєв заслуговує на те, щоб на його честь була названа одна з вулиць нашої громади, це не обов’язково в місті Южному, а, як варіант, в одному з населених пунктів Южненської ОТГ. Наразі я буду ініціювати це питання і винесену на обговорення громади.

Ця доба, а особливо ніч, була дуже тривожною. Було багато обстрілів в нашому Одеському регіоні. Хочу звернутись до жителів нашої громади з проханням бути дуже обережними та уважними, тому що ці обстріли були не так вже і далеко від нашої ОТГ», – озвучив Володимир Новацький.

За нашою інформацією, планується перейменувати одну з вулиць в Нових Білярах.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.