В Україні запрацювали нові правила отримання посвідчень водія

Без рубрики

В Україні з 24 липня набули чинності нові правила отримання посвідчення водія. Підхід до навчання та алгоритм складання іспитів повністю змінився – з цього моменту теоретичну та практичну частини підготовки водіїв розмежовують. Про це повідомляє МВС України.

Відтепер бажаючим отримати права на керування автомобілем необхідно:

  • в автошколі пройти теоретичну підготовку та отримати про це свідоцтво терміном дії один рік (без складання внутрішнього іспиту);
  • у сервісному центрі МВС скласти теоретичний іспит – для отримання можливості надалі проходити практичне навчання;
  • вибрати автошколу для практичної підготовки та пройти там навчання;
  • скласти внутрішній практичний іспит та отримати свідоцтво в автошколі терміном дії 2 роки;
  • успішно скласти практичний іспит та отримати посвідчення водія в сервісному центрі МВС;

Тобто тепер охочим отримати права водія спочатку слід пройти теоретичний курс навчання в автошколі та успішно скласти тестування в територіальному сервісному центрі МВС. А тільки після цього зі знаннями ПДР та зі свідоцтвом про закінчення теоретичної підготовки розпочинати практичний курс та виїжджати на вулиці за кермом.

Таке розмежування навчального процесу запроваджується і з урахуванням світового досвіду. Фактично це стане гарантією безпеки на дорогах, оскільки до практичного навчання будуть допускатися лише ті, хто знає правила дорожнього руху. Варто зазначити, що зміна автошколи раніше не передбачалася. Тепер можна вибрати з акредитованих навчальних закладів одне для теоретичного навчання, а для практичного – інше.

Усі, хто до 24 липня, до набрання чинності чинності розпочали підготовку, перепідготовку в автошколі та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, продовжують навчання відповідно до старих норм і складають внутрішні іспити в автошколі та іспити у територіальному сервісному центрі МВС за старим алгоритмом.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Україні запрацювали нові правила отримання посвідчень водія

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.