В Южному відкриють ще три додаткові групи в дитсадках

Городская хроника

В нашому місті найближчим часом для дошкільнят відкриють три додаткові групи, які будуть працювати з 7:00 до 13:00. Про це в ефірі южненського ТВ повідомила заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька. Зазначається, що кількість батьків, які хочуть віддати своїх дітей до дитсадка – зростає. Серед бажаючих є і переселенці.

«За кожним з дошкільних закладів закріплене сховище, в якому діти можуть перебувати під час повітряної тривоги. Всі укриття обстежені, були зроблені деякі зауваження, зараз, по можливості, усуваємо їх. Будемо сподіватись, що у нас все вийде, але все-таки першочергово нагадуємо, що відповідальність беруть на себе батьки і працівники дошкільних закладів. Тому, якщо батьки готові і, поговоривши зі своєю дитиною, будуть впевнені, що вона не відреагує неадекватно, наприклад, на сигнал повітряної тривоги, то можна приводити її в дитячий садок. Зараз у нас працює три групи, якщо відкриємо ще по три в кожному дитсадку, то буде функціонувати дев’ять груп. Але, знову ж таки, все залежить від того, чи готові батьки віддавати дітей в садки. Якщо готові і дорослі працюють, і їм дійсно потрібно, вони звичайно пишуть заяву (треба звернутись до керівництва дитсадка) і приходять. До нас звертаються внутрішньо переміщені особи, які влаштувались на роботу і готові дитину віддавати в дитсадок, а багато хто з батьків говорить про те, що дитині потрібна соціалізація, спілкування з іншими дітками, це теж дуже важливий момент, тому ми відпрацьовуємо всі ці питання, аби задовільнити потреби батьків», – озвучила Олена Баранецька.

Фото: ілюстративне (джерело: сторінка дитсадка у ФБ).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.