В Адміністрації морського порту Південний професійне свято відзначили нагородженням працівників

Информ-панорама

Урочистий захід з нагоди Дня працівників морського та річкового флоту України відбувся 30 червня. До колективу звернувся начальник Адміністрації морського порту Південний Олександр Басюк, зазначивши, що морегосподарський комплекс завжди був ключовою ланкою у розвитку економіки країни, а портовики — відданими, професійними та надійними опорами держави. Керівник наголосив, що сьогодні працівники портової галузі в тому числі наближають Перемогу Україну зі зброєю в руках на передовій, захищають свободу, незалежність та суверенітет Батьківщини.

«Я щиро вдячний за цей подвиг. Немає у світі слів, щоб оцінити ту жертву, яку Герої приносять заради можливості працювати, продовжувати жити та розвиватися у рідній країні. Складні часи обов’язково минуть, вони завжди минають. Наше з вами завдання — продовжувати виконувати свою роботу, незважаючи на будь-які труднощі та виклики. Злагоджено, впевнено, пліч-о-пліч», — підсумував Олександр Басюк.

За особисті трудові досягнення у професійній діяльності під час виконання службових завдань, сумлінне ставлення до посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята були нагороджені кращі працівники філії. Про це 3 липня повідомили в пресслужбі Адміністрації морського порту Південний.

Почесною грамотою АМПУ:

  • Юлія Кучмій, економіст розрахункового центру;

Почесною грамотою Одеської районної військової адміністрації:

  • Дмитро Караман, заступник начальника філії з технічних питань та розвитку;
  • Аркадій Кряжевський, слюсар-сантехнік служби енергозабезпечення;
  • Олександр Говоров, капітан плавскладу Екіпажу суден № 2 портового флоту;

Подяку Голови Адміністрації морських портів України було оголошено:

  • Андрію Глущенку, змінному механіку (судновому) портового флоту;
  • Станіславу Медведєву, заступнику головного енергетика.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.