В Южному через нові випадки вандалізму міський голова звернувся до громади

Городская хроника

Міський голова у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення в понеділок, 22 травня, звернувся до жителів та гостей нашої громади з закликом берегти комунальну власність, адже всі дитячі, спортивні майданчики та сквери для відпочинку робилися в першу чергу для населення, задля комфортних умов проживання містян. На жаль, на всіх таких об’єктах щороку комунальні служби фіксують вандалізм. Про нові такі випадки сьогодні повідомив Володимир Новацький.

«Мене дуже тривожить вандалізм в нашій громаді. Сьогодні мені доповіли про те, що він особливо процвітає на спортивних майданчиках та в скверах. В Турецькому і Болгарському виривають зелені насадження, ламають систему крапельного поливу, декоративні форми. Знають же порушники, що в нас зараз немає відеонагляду там, бо заборонено це зараз фінансового утримувати. Таке відбувається, що навіть неприємно це озвучувати. Я хочу, щоб жителі нашої громади зрозуміли, що це власність кожного з нас і її треба берегти, робити все можливе, аби не дати вандалізму розвиватися в нашому місті. На спортивних майданчиках додумалися навіть розпалювати вогнище! Це вже виходить за всі межі розумного. Давайте берегти наше майно!» – закликав Володимир Новацький.

Нагадаємо, в лютому цього року заступник директора КП «Екорсервіс» Дмитро Шестаков повідомив Yuzhny.info, що в нашому місті постійно виявляють нові випадки вандалізму. Тоді він розповів, що довелося демонтувати дерев’яний місток з Турецького скверу задля подальшого ремонту, а також здійснювати ремонтні роботи на пам’ятниках, де також зафіксували навмисне пошкодження елементів благоустрою. На центральній стелі тоді розбили ліхтарі, які були вмонтовані.

«Ми цей міст вже ремонтували і латали, як могли. На жаль, є люди, які його просто ламали, припускаємо, що хтось із дорослих підіймався і розхитував його, більше того, там вибивали дощечки. Там однозначно видно сліди вандалізму. Є факти некоректної поведінки на дитячому майданчику. Ці місточки не передбачені для дорослих, це встановлювалось виключно для дітей. Ми його ремонтувати неодноразово, але до того моменту, поки це було ще можливим, тепер довелося демонтувати. Або будемо відновлювати, або замовляти нову конструкцію», – Дмитро Шестаков.

Восени 2022 року працівники комунального підприємства «Екосервіс» повідомляли нам про чергову крадіжку квітів з міський клумб. Як розповів Yuzhny.info в листопаді минулого року директор КП Малхазі Чхартішвілі, тоді за останні декілька тижнів невідомі викорчували та пошкодили близько 30 кущів хризантем, висаджених як в центрі міста на площі Перемоги, так і в скверах. Через це квіткові композиції, які створювались руками озеленювачів, тоді мали суттєві і помітні пробіли. Директор «Екосервіса» після того випадку звернувся до КП «Муніципальна варта», аби працівники підприємства вкотре звернули увагу на цю проблему та посилили патрулювання в центрі міста.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “В Южному через нові випадки вандалізму міський голова звернувся до громади

  1. УВАЖАЕМЫЙ ВЛАДИМИР НИКОЛАЕВИЧ ! НА ПЛЯЖЕ , ОГРОМНАЯ ФЕКАЛЬНАЯ ЛУЖА ОТ ТУАЛЕТА КАФЕ ПАРУС ,КУДА ХОДЯТ СТРОИТЕЛИ ПАРУСА И КРАСНОЙ ШАПОЧКИ ! ЛУЖА ВОЗЛЕ РЕЧК И И ДВИЖЕТСЯ К МОРЮ ,ТУАЛЕТ ПОРЫВАЕТ КАЖДОЕ ЛЕТО ! ВЕЗДЕ ОБРАЩАЛИСЬ ,НЕТ РЕЗУЛЬТАТА ! ПОЖАЛУЙСТА , ПРИМИТЕ МЕРЫ ! МЫ ЗА ВАС ГОЛОСОВАЛИ И ВЕРИМ ВАМ !

  2. Може міський голова не знає. Офіційно назва Южне. Потому говори “в Южнему…”. А Южномут забудь.

  3. Отвлекают внимание от служб города , которые не работают. Муниципальная Варта не работает. На базаре говорили , что торгуют не там где надо. Так и торгуют там. Машины на газонах Так и стоят. Службы не работают. Парковки не построили. Мест торговли нет . Новость ни к чему. Мэру делать нечего. Отвлекает , что перекрыто везде и не делает город. Вандализмом поразрывали всё.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.