Вандалізм в Южному: невідомі в центрі міста поцупили хризантеми

Городская хроника

Щороку працівники комунального підприємства «Екосервіс» фіксують акти вандалізму, які пов’язані як з крадіжкою квітів з міський клумб, так і пошкодженням ліхтарів, лавочок та інших елементів благоустрою. Як повідомив Yuzhny.info директор КП Малхазі Чхартішвілі, за останні декілька тижнів невідомі викорчували та пошкодили близько 30 кущів хризантем, висаджених як в центрі міста на площі Перемоги, так і в скверах. Через це квіткові композиції, які створювались руками озеленювачів, наразі мають суттєві і помітні пробіли. Директор «Екосервіса» одразу звернувся до КП «Муніципальна варта», аби працівники підприємства вкотре звернули увагу на цю проблему та посилили патрулювання в центрі міста. Він зазначив, що після звернення до інспекторів з благоустрою вже є результат і крадіжок поменшало, за минулий тиждень зник тільки один кущ, раніше невідомі виривали по вісім-десять.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “Вандалізм в Южному: невідомі в центрі міста поцупили хризантеми

  1. Миллионы на муниципальную варту…а в центре под самым носом пропадают цветы. И что значит директор Экосервиса обратился к ним, а сами они что не видят? Не ходят там? Не знают своих обязанностей? Этот город за день можно сто раз обойти и проконтролировать каждый угол!!! И ещё! Часто вижу как дети рвут цветы. Родители – ноль внимания. В этом случае как раз варта и должна подходить делать замечания и следить

  2. Сколько денег потратили на видеокамеры,Варту,а результат?Может пора поумнеть.

  3. Кто-то ворует цветы,а кто- то отмывает на камерах и тому подобное.Кто больший преступник.

  4. Это не вандализм, это сфабрикованный повод для перераспределения бюджетных средств под кого-то. Камер по городу натыкато немало, в том числе на площади или они не работают?

  5. А камеры по городу не работают так же как и дизель генераторы закупленные мэром. “Прачечная”

  6. Я вам и так скажу, малюсенькие букетики вечером у копейки у бабуль все видели? Все, да немножечко не все.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.