В Южному прийняли рішення частково вимкнути вуличне освітлення

Информ-панорама

В понеділок, 21 листопада, в міськраді відбулась нарада, на якій представники міської влади прийняли рішення вимкнути вуличне освітлення на в’їзді в місто. Крім того, режим роботи ліхтарів зовнішнього освітлення на вулицях Южного будуть переведені на режим роботи – 30 відсотків. Про це в інтерв’ю Yuzhny.info розповів заступник міського голови-начальник управління житлово-комунального господарства Южненської міськради Дмитро Любівий.

«В Южному прийнято рішення частково вимкнути вуличне освітлення. Сьогодні пройшла нарада з міським головою, ми врахували думки жителів нашого міста, які активно в соцмережах обговорюють цю тему (нагадаю, що колись саме за їх проханням вуличне освітлення ми увімкнули). В нинішніх реаліях, коли в нас вводяться планові та аварійні вимкнення електроенергії, ми маємо прийняти цю непросту для всіх ситуацію і тому задля економії прийняли рішення, що на в’їзді в місто (на «якорі») зовнішнього освітлення не буде. Щодо освітлення на вулицях міста – воно залишиться, але буде переведено на режим роботи – 30 відсотків. Тобто, буде увімкнений один ліхтар через кожні два, але треба враховувати, що це буде зроблено в тих місцях, де це технічно можливо. На жаль, не на всіх вулицях є змога це впровадити. Крім того, планується повністю вимкнути зовнішнє освітлення на МІЗі. Сьогодні ми вимушені впроваджувати такі заходи, в майбутньому це рішення буде змінюватись в залежності від ситуації в країні та нашому регіоні.

Щодо пунктів обігріву, наразі працює такий в міському Палаці культури «Дружба», там централізоване опалення, там можна випити чаю чи кави, працює кафе. Навіть, коли світло вимикають, в ПК є генератор, який запускають в роботу. Крім того, додатково будуть видані в цей пункт обігріву теплі ковдри. Вже цими вихідними в Палац культури звертались люди, приходили, аби там зарядити свої мобільні телефони. Зараз розглядається питання, аби додатково придбати ще один такий генератор, аби збільшити можливості щодо електрозабезпечення і щоб заряджати свої гаджети мала змогу більша кількість людей», – розповів Дмитро Любівий.

Раніше повідомлялось, що з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у період низьких температур, згідно з розпорядженням Южненського міського голови від 1 листопада на території нашої громади працюватимуть пункти обігріву за наступними адресами:

  • вул. Хіміків, 1 – приймальне відділення міської лікарні (працює цілодобово);
  • вул. Будівельників, 19 – поліклініка (з 8:00 до 17:00);
  • площа Перемоги, 2 – Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» (з 8:00 до 17:00);
  • площа Перемоги, 1 – Палац культури «Дружба» (з 8:00 до 17:00).

За всіма пунктами обігріву будуть закріплені відповідальні особи, також планується встановити таблички з написом «Пункт обігріву». Людей, які постраждали від переохолодження, забезпечуватимуть гарячим чаєм та медичною допомогою за потреби. Пункти обігріву будуть здійснювати свою роботу до завершення періоду низьких температур. Про подальшу роботу та функціонування зазначених пунктів інформація до жителів громади буде доведена додатково. Про це повідомив заступник міського голови – начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради Леонід Нейков на сторінці міськради у Facebook.

Фото: В.Курбатов, “Град”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному прийняли рішення частково вимкнути вуличне освітлення

  1. Зачем идёте на поводу у тупых тёток из южненских чатов? Возьмите калькулятор: у нас все фонари светодиодные, каждый примерно по 50Вт. Даже если выключить аж 500 фонарей – это будет всего лишь 25кВт экономии (эквивалент 5 квартир обычной девятиэтажки). Это ничтожная нагрузка, которая ни на что не влияет. Зато тётки, которые добивались их выключения, потом будут сами в темноте ноги ломать

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.