Українців просять скоротити споживання електрики на 25%: як це зробити

Украина

Через постійні обстріли зі сторони РФ, українці вимушені економити електроенергію. Втім, у міністерстві енергетики вважають, що потрібно заощаджувати ще більше, тому закликають громадян зменшити споживання на 25 відсотків. Про це в ефірі інформаційного телемарафону “Єдині новини” заявив заступник міністра енергетики України Фарід Сафаров.

Деталі

За інформацією міністерства енергетики України, громадяни в середньому скоротили своє споживання електрики на 10 відсотків, але для ефективного відновлення електромереж потрібно знизити використання на 25.

“Ми вдячні громадянам, які в середньому скоротили своє споживання на 10 відсотків. Але для того, щоб розвантажити мережу і було максимально комфортно і швидко відновлювати мережі, ми б просили і хотіли, щоб вони скоротили своє споживання на 25 відсотків і додатково не користувались електричними приладами, в яких немає потреби”, — сказав Фарід Сафаров.

В першу чергу, для заощадження світла варто принаймні вимикати світло у тих кімнатах, де не перебувають мешканці. Також чиновник радить уникати використання мікрохвильових печей та електрочайників, замінивши їх на кип’ятіння та підігрів на плиті. Окрім того, під час прибирання не варто одночасно вмикати праску та пральну машину, а температуру бойлера треба знизити до 50 градусів.

Що чекає українців

В Міненерго вважають, що ситуація з електроенергією може погіршитися, тому українцям варто до цього підготуватись. 

“По-перше, ви маєте підготувати теплий одяг, щоб не замерзнути. Також термопосуд  це термоси для гарячої води та їжі, щоб вони довше зберігалися теплими. А також продукти довгого зберігання, щоб швидко їх приготувати”, — пояснив представник міністерства.

Джерело: economics.novyny.live.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Українців просять скоротити споживання електрики на 25%: як це зробити

  1. Совсем плохо у чинуши с головой, в городе по 10-12часов в сутки нет света. Чтобы ты мудак так зарплату получал, как мы видим свет, советы он дает,

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.