В Южному перевірили готовність критичної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період

Информ-панорама

Створено комісії у складі представників місцевих рад, профільних структурних підрозділів Одеської обласної військової адміністрації із залученням фахівців енергетичної сфери, які до 15 вересня мають вивчити стан оснащеності автономними джерелами живлення об’єктів життєзабезпечення регіону (водопостачання, водовідведення, теплопостачання) та закладів соціальної сфери, справність генераторів та ступінь готовності до безперебійної роботи. Про це повідомили в пресслужбі ОВА.

В Южному комісія здійснила перевірку 25 серпня. До складу комісії зокрема увійшли представники ДСНС, Держенергонагляду, АТ «ДТЕК Одеські електромережі». Були проведені тренування та навчання з готовності об’єктів критичної інфраструктури та закладів соціально-культурної сфери Одеського району до роботи в умовах обмеження електропостачання. Такі практичні навчання відбулись одночасно на 55 об’єктах області (котельні централізованого теплопостачання, водопровідно-каналізаційні насосні станції, лікарні та інші об’єкти соціального призначення). Під час тренування були відпрацьовані на практиці алгоритми дій під час умовних екстрених відключень від електропостачання, розглянуто ефективність взаємодії персоналу відповідальних за енергозабезпечення та автономну роботу кожного з об’єктів критичної інфраструктури.

Як повідомив Yuzhny.info заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, в Южному підприємства критичної інфраструктури, лікарня, заклади освіти, ПРУ та «Пункти незламності» генераторами забезпечені. Наразі в міськраді готують необхідні документи, аби передбачити виділення коштів для закупівлі палива для роботи резервних джерел живлення на випадок блекаутів.

«Зараз будемо готувати відповідні документи для того, аби на найближчій сесії виділити кошти для закупівлі палива. В Южному комісія з області побувала на КП «Южтеплокомуненерго», КП «Южводоканал» (КНС), в міській лікарні. Ми планово ці об’єкти укомплектували генераторами ще минулої зими, завдяки чому, зокрема, під час тривалого вимкнення світла в місті можна було по графіку забезпечувати южненців водопостачанням. Лікарня отримала додатковий генератор, також там була проведена резервна лінія для того, аби в медзакладі під час блекаутів було світло.

Комісія перевіряла не лише обладнання, а й наявність всіх дозвільних документів для його обслуговування. Зауважень ми не отримали, в нас в місті, дійсно, всі об’єкти підготовлені до осінньо-зимового періоду. На котельні вже ведеться активна підготовка до нового сезону, на жаль, через велику заборгованість працівники були переведені на інший графік – працюють чотири дні на тиждень. На підприємстві вимушені економити на зарплаті персоналу. Є борги. Все це наслідки введення одноставкового тарифу, оскільки в літній період люди перестають платити, а котельня повинна працювати і в цей період теж, готувати обладнання до наступного сезону. В інших містах введений двоставковий тариф», – озвучив Дмитро Любівий.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.