екосервіс южне

Куди зник місток зі скверу? В Южному комунальники повідомляють про вандалізм

Информ-панорама

З питанням, куди зник дерев’яний місток з ігрової зони Турецького скверу, до нас звернувся житель Южного, надіславши відео на нашу сторінку в Instagram цими вихідними. Під час прогулянки чоловік звернув увагу, що конструкції на дитячому майданчику більше немає та поцікавився чи її демонтували, чи хтось поцупив.

Ми звернулись за коментарем на комунальне підприємство «Екосервіс», яке займається обслуговуванням міських скверів. В понеділок, 20 лютого, заступник директора КП Дмитро Шестаков повідомив Yuzhny.info, що місток довелося демонтувати задля подальшого ремонту. Він вкотре наголосив на тому, що в нашому місті продовжують фіксувати нові випадки вандалізму.

«Ми цей міст вже ремонтували і латали, як могли. На жаль, є люди, які його просто ламали, припускаємо, що хтось із дорослих підіймався і розхитував його, більше того, там вибивали дощечки. Там однозначно видно сліди вандалізму. Є факти некоректної поведінки на дитячому майданчику. Ці місточки не передбачені для дорослих, це встановлювалось виключно для дітей. Ми його ремонтувати неодноразово, але до того моменту, поки це було ще можливим, тепер довелося демонтувати. Або будемо відновлювати, або замовляти нову конструкцію. Там два місточка, один ми залишили, бо він більш-менш в нормальному стані. Якщо ми самі не будемо берегти те, що в нас є, то можна на далі вже нічого не встановлювати… Зараз під час війни де взяти кошти на всі ці відновлення? Хіба не краще просто бережно ставитися до міських конструкцій? Цей місточок виконаний з дерева, це недешево.

Зараз в нас планові роботи, постійно проводиться прибирання міста, вивіз сміття. Почнемо скоро готувати зелену зону до весни. Також проводимо ремонтні роботи на пам’ятниках, там також фіксуються випадки вандалізму. На центральній стелі розбили ліхтарі, які були вмонтовані. Я не розумію, навіщо люди це роблять, це ж наше місто, його треба берегти! Є випадки, коли цілеспрямовано ламають і виривають так, щоб це вже не можна було відновити, для чого це робиться… » – озвучив Дмитро Шестаков.

екосервіс южне

екосервіс южне

екосервіс южне

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Куди зник місток зі скверу? В Южному комунальники повідомляють про вандалізм

  1. Понятно. Изначально говорили, большие деньги кинули на дешевизну и яркость. Все вокруг виноваты, а про безпечне мicто забыли. Никто ни за чем не наблюдает, камеры не работают, Варта не ходит не следит за порядком. Единственный метод это железный занавес поставить , как поставили на стадионах, без свободы. Тогда все новое будет и целое.

  2. Очень легко свалить на кого-то, то какие-то мифические самокатчики, то вандалы, то вороны. Когда выделяют деньги на какой-нибудь объект никто не задумывается о том как его будут эксплуатировать и сколько он протянет, главное выделить деньги(читай украсть), как оказалось многие объекты(например детские площадки) в городе вообще установлены без каких-либо документов.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.