В Южному вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото, відео)

Городская хроника

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014-го загинуло найбільше активістів Майдану.

В Южному біля пам’ятника Захисникам України в цей день традиційно відбувся мітинг. Участь в ньому взяли представники міської влади, поліції, працівники виконкому, комунальних установ, освітяни. Захід розпочався з гімну та хвилини мовчання на вшанування пам’яті активістів, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році. Програму заходу підготували творчі колективи Палацу культури  «Дружба», для присутніх виступили вокалістки ансамблю «Заграва» (Олександра Литвенюк, Олена Недзвецька, Вероніка Дарієнко) та музичний гурт «Вільні люди». На завершення мітингу присутні поклали квіти до пам’ятника Захисникам України.

Нагадаємо, 17 лютого 2021 року Верховна Рада визнала Революцію Гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.

южне

южне

южне

ВІДЕО

южне

южне

южне

южне

южне

южне

южне

южне

южне

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.