В Україні з’явиться ще один штраф за порушення ПДР

Без рубрики

Зараз в Україні за порушення правил перевезення тварин не встановлена відповідальність жодним нормативно-правовим актом, тому наголошується на необхідності запровадження штрафів за недотримання водіями правил безпечного транспортування тварин.

Народні обранці подали до Верховної Ради закопроєкт №9016, в якому пропонують встановити для водіїв адміністративну відповідальність за порушення правил перевезення тварин в автомобілях, де домашні улюбленці нервують через гуркіт та вібрації, пише інформресурс “Економічні Новини”.

Депутати зазначають, що водії, в особливості представниці прекрасної статі, під час керування автомобілем тримають на колінах, на руках або ж навіть в руках собак невеликих порід, що заважає керувати транспортним засобом і дотримуватися ПДР. Також вони вважають, що сама тварина може відволікати водія та заважати керувати транспортним засобом.

Вони пояснюють, що у разі раптової зупинки чи зіткнення “незакріплена” тварина перетворюється на “снаряд”, оскільки в типовій ДТП при швидкості 50 км/год собака вагою в 20-25 кг летітиме вперед із силою удару близько 700 кг. Після прийняття законопроєкту, у разі недотримання правил перевезення порушнику загрожує штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становитиме 510 грн. Повторне порушення протягом року вже тягне за собою штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.