В Україні повістки видаватимуть під відеозапис

Без рубрики

Співробітникам територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки почнуть видавати бодікамери. Це зроблено для того, щоб видавати повістки під відеозапис. Про це заявила керівниця пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк. За її словами, по нещодавньому інциденту вручення повістки в Одесі було розпочато службове розслідування, в рамках якого вивчається “повний формат відео, яке є, зокрема, на бодікамерах, якими споряджені ці групи”.

Кожна група споряджається бодікамерами. Ми над цим працюємо. Оскільки це не обов’язковий елемент, але розуміючи, що ось так можуть розвиватися події, ми використовували це як спосіб застереження для того, щоб об’єктивно мати можливість оцінити всю ситуацію, якщо така виникла“, — уточнила вона.

Джерело: https://t.me/ua_lawyer/736

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Україні повістки видаватимуть під відеозапис

  1. Я правильно понял, на фото, по всей видимости рыбак или охотник(потому как никаких документов, уполномочивающих данное лицо выдавать готовые повестки, нет), выписывает что-то(по сути занимается служебным подлогом) пенсионеру?

  2. Ой вей! Не смешите мои тапочки! Как буд-то они не умеют отключать камеру в нужный момент.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.