В Южному озвучили, скільки немовлят народилося в червні 2023 року

Городская хроника

Щомісяця Южненський міський голова у відеозверненні озвучує статистику по народжуваності в Южному. Так, за минулий місяць в місті народилося 11 дітей (з них 7 хлопчиків, 4 дівчаток), в травні – 24 дитини (12 хлопчиків і 12 дівчат).

Нагадаємо, в Южненській громаді продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога.

На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч. В минулому році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень,  що на 4% менше 2021 року. Із загальної чисельності отримувачів вказаного виду допомоги чотири особи – з Сичавського старистинського округу та дев’ять осіб – з Новобілярського.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.