Стоматолог з Южного збирає кошти на розхідники, аби надавати допомогу військовим

Информ-панорама

Лікар-стоматолог Анатолій Стодола на свої сторінці у Facebook виклав пост, в якому повідомив, що відкрив збір коштів на закупку розхідних матеріалів, які потребує для роботи, аби надавати стоматологічні послуги нашим військовим, та звернувся до громади по допомогу. За його словами, все, що він перелічив у списку, має вистачити на місяць роботи, може, трохи більше в тому режимі, в якому працює «Тризуб Дентал» (це спільнота, яка створена з метою координації дій на покращення стоматологічної допомоги бійцям, які боронять Україну від російської агрессії). Приблизно це все обійдеться в 35 865 гривень. Фінансові звіти, а також звіти по роботі – лікар з Южного гарантує. Картка для донатів: 41-49-43-90-42-93-07-96 (Стодола Анатолій).

“Сподіваюсь, тепер ті, хто не пов’язаний зі стоматологією, зрозуміє, чому ціни на наші послуги такі, які є. А ще більше сподіваюсь, що ми разом зберемо необхідну суму, і саме завдяки вам ті, хто робить смерть ворогам, робитиме це з гарною посмішкою.

Шановна громадо, я щиро здивований вашою активністю під моїм попереднім постом. Отже, моїй ротації бути з вашою допомогою. Поспілкувався з Генадієм Синявським , котрий несе службу в лавах ЗСУ на борту Тризуб Борсук “Аліса”, з його слів на борту всього вистачає. Але Гена- супермен, котрий творить чудеса майже голими руками. Я так не вмію, тому ось список речей необхідних мені для роботи: рукавиці нітрілові (розмір М, 2 упаковки), серветки нагрудні для пацієнта (1 ящик, 500 штук), маски (2 упаковки), слиновідсмоктувачі (5 упаковок, 100штук), хустинки для кофердама Sanctuary medium (3 упаковки), нитка ретракційна (розміри 000, 00 по одній упаковці)”, – Анатолій Стодола.  

Ендодонтія:

 • К-файли (розміри 6, 8, 10, по 3 упаковки; 15 по 2 упаковки; 45-80 по 2 упаковки)
 • Ротаційні файли Soco SC (10 упаковок)
 • Ротаційні файли Sani для розпломбування каналів (5 упаковок)
 • Ультразвукові насадки ендочак (5 штук)
 • У-файли стальні (розміри 15, 20, 25, 30 по 1 упаковці кожного розміру)
 • Насадки для гарячого плагера (розмір 45.04. по 2 штуки)
 • Голки для інжектора (4 штуки)
 • Гутаперчеві штифти (25, 30, 35 конусність 02 по 1 пачці)
 • Гутаперчеві штифти (45-80 конусність 02 по 2 пачки)
 • Гутаперчеві штифти (25, 30, 35 конусність 04 по 1 упаковці)
 • Гутаперча в палетах для інжектора (1 упаковка)
 • Матеріал для пломбування каналів Adseal (1 упаковка).
 • Ендодонтичні голки для іригації каналів.

Реставрація: матриці металеві секційні (5 упаковок), матриці металеві замкові (2 упаковки), матриці металеві в рулоні (1 рулон), матриці лавсанові пласкі (2 упаковки), клини дерев’яні (2 упаковки), иски полірувальні Soflex червоні (1 упаковка), головки полірувальні Kenda (білі, зелені та рожеві всіх форм, 60 штук), паста полірувальна Superpolish (1 штука), штріпси лавсанові Soflex сірі (1 упаковка), штріпси металеві (1 упаковка), артикуляційний папір Bausch (40 мк 1 упаковка).

Гігієна: ретрактори Optra gate розміри (S та R по 20 штук кожного розміру), насадки ультразвукові (10 штук),  насадки для Air Flow, орошок для Air Flow. Хірургія: шовний матеріал Vicryl 000, 0000 (10 упаковок), пов’язка для лікування альвеолітів Alveogyl.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.