В Україні планують збільшити суму компенсації сім’ям, які прихистили переселенців

Без рубрики

Держава планує збільшити суму компенсації сім’ям, які прихистять вимушених переселенців в осінньо-зимовий період. На цьому наголосив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. На сьогодні, як нагадав міністр, держава виплачує 450 грн на людину в якості компенсації на сплату житлово-комунальних послуг. Щомісячно на програму підтримки переселенців перераховують понад 100 мільйонів гривень.

“Програма передбачає можливість компенсації витрат на комунальні послуги. На сьогодні ця сума складає 450 гривень на одну людину. Ми також розуміємо, що попереду у нас зима, опалювальний сезон і витрати будуть збільшуватися. Тому ми плануємо в два рази підняти цей параметр, підняти цю суму, вона буде близько 900 гривень”, — зауважив міністр, передає “Суспільне“.

Бажаючі прихистити родину переселенців мають звернутися із заявою до органів місцевої влади або долучитися до програми через “Дію”, або сайт “Прихисток”, де створити відповідне оголошення про намір надати житло ВПО.

Фото: Getty Images.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Україні планують збільшити суму компенсації сім’ям, які прихистили переселенців

  1. Таак. За 5 месяцев выплатили 0
    Во сколько раз больше нулей я получу по этой программе? Кто может подсчитать?)

  2. З кінця березня розселяю вимушено переміщених. Жодної виплати. Робіть висновки самі….)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.