Міські голови Одещини радилися з міністром про теплозабезпечення

Городская хроника

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов обговорив з місцевою владою Одеської та Полтавської областей підготовку до нового опалювального сезону. Участь в нараді взяв заступник начальника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Підгайний та міські голови Одеси, Ізмаїлу, Южного, Чорноморська, Теплодару та Білгород-Дністровського. Ключова тема наради – підготовка регіонів та міст до опалювального сезону 2022-2023. Про це повідомили в пресслужбі Одеської ОВА.

Міністр зазначив, що наразі прийнято пакет рішень «Тепло», які забезпечують цінову стабільність у сфері теплопостачання та незмінність тарифів упродовж опалювального сезону. Йдеться про прийняття парламентом законопроєктів №7427 та №7429, а також та низки урядових рішень — про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу (ПСО), виділення з резервного фонду держбюджету 286 млн гривень на відновлення теплопостачання в Кременчуці, Охтирці та Чернігові, а також віднесення до першочергових — видатків на підготовку до опалювального сезону.

Раніше у своєму відеозверненні Южненський міський голова повідомляв, що ціна на газ залишається така, як і в минулому році. Тарифи на тепло підніматись не будуть.

«Різниця, безумного, буде, але її покриватимуть за рахунок місцевого бюджету. В минулому році на погашення різниці було виділено 17 млн гривень, якщо буде необхідність – то будемо розглядати це питання і цьогоріч. Ситуація, безумовно, дуже складна і корективи можуть вноситись у будь-який час, ми повинні розуміти, що йде війна. Ми всі дуже занепокоєні, аби не було обстрілів по нашим тепловим мережам, станціям, котельням, електротрансформаторним», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Міські голови Одещини радилися з міністром про теплозабезпечення

  1. А про электрообеспичение по Иванова 24 вы наверное забыли отчитаться перед министром ? А оно вам надо. У вас же всё хорошо.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.