Ремонт укриття в першій школі проходить згідно з графіком – мер Южного

Информ-панорама

В понеділок, 15 травня, у відеозверненні на каналі Южненського тедебачення міський голова Володимир Новацький запевнив, що в новому навчальному році, з 1 вересня 2023 року, перша школа зможе повноцінно запрацювати, так як будівництво укриття в ліцеї до цього часу підрядна організація вже завершить.

«В першій школі, як ми і домовлялись, все відбувається згідно з графіком. Абсолютно впевнений, на всі сто відсотків, що з 1 вересня діти будуть вчитись очно вже в стінах першої школи, тому що укриття буде повністю готове», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, що міський голова разом зі своїми заступниками Дмитром Любівим та Оленою Баранецькою, а також начальником управління капітального будівництва Геннадієм Мартиновим вже декілька разів приходили на будівельний майданчих, аби проінспектувати хід робіт в укритті першої школи. На ремонт укриття з місцевого бюджету передбачено 14 млн гривень. Перш ніж розпочати реконструкцію сховища, будівельникам довелося розрити додатковий вхід з вулиці, вже всередині укриття вони провели поглиблювальні роботи, адже висота стелі має бути як мінімум два з половиною метра, а в укритті вона складала близько півтора метра.

В школі є ще декілька укриттів, які в майбутньому також можна буде відремонтувати і в подальшому використовувати. Про це під час свого першого обходу озвучив міський голова. Володимир Новацький зазначив, що треба вже зараз прораховувати варіанти, аби сховища школи могли вміщувати всіх учнів. Директорка навчального закладу Ольга Книшук показала тоді ці приміщення і розповіла, що укриття, яке зараз реконструюють, розраховане на 650 осіб, в школі навчається близько 1070 дітей.

Раніше ми повідомляли, що члени виконкому 27 квітня погодили внесення змін до Програми розвитку освіти Южненської громади, зокрема вони стосувалися й того, аби в цьому році передбачити придбання меблів в укриття першої школи.

«Враховуючи те, що в цьому році проводиться капітальний ремонт підвального приміщення (найпростішого укриття) Ліцею №1, хочемо передбачити на 2023 рік придбання меблів для сховища. Загальний обсяг коштів Програми розвитку освіти не буде збільшуватись, бо ми перерозподілимо кошти в її межах», – пояснила Олена Баранецька, заступниця міського голови-начальниця управління освіти.

олена баранецька

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Ремонт укриття в першій школі проходить згідно з графіком – мер Южного

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.