В Южному підрядник завершує ремонт дзеркального павільйону туалету

Городская хроника

Підрядна організація (ФОП Большакова Вероніка Віталіївна), яка займалась в Южному будівництвом елементів благоустрою із встановленням будівлі громадського туалету по вулиці Будівельників, на що з місцевого бюджету було передбачено 2,9 млн гривень, в травні цього року почала ремонт дзеркального павільйону. Згідно зі своїми гарантійними зобов’язаннями, підрядник на звернення управління капітального будівництва Южненської міськради повинен був усунути виявлені южненськими спеціалістами дефекти на дзеркальних панелях конструкції.

Як пояснив Yuzhny.info 10 липня заступник начальника управління капітального будівництва Олександр Павленко, з наявними дефектами цей об’єкт УКБ не зможе передати на обслуговування комунальному підприємству «Екосервіс», тому й проводився ремонт. Наразі він на завершальній стадії, заміни потребували декілька дзеркальних панелей, але, щоб їх замінити, треба було демонтувати всі – пояснили в УКБ. Ремонтні роботи фірма проводила за власні кошти. За словами Олександра Павленка, коли саме відкривати громадську вбиральню модульного типу – вирішуватиме «Екосервіс», проте зробити це підприємство зможе тільки після того, як візьме цей об’єкт на баланс. Для цього УКБ повинне буде перевірити якість виконаних робіт, в разі відсутності зауважень – прийняти їх, підготувати необхідну документацію і винести на розгляд депутатів відповідний проєкт рішення про передачу павільйону КП «Екосервіс».

Нагадаємо, в Южному є ще декілька громадських вбиралень. В червні минулого року в управлінні ЖКГ нам повідомляли, що міський туалет в парку Приморському не був затребуваний серед людей, у вихідні дні ним користувалось близько десяти осіб. Ця вбиральна закріплена за КП «Екосервіс». Вартість її відвідування складала п’ять гривень.

Громадська вбиральня по вулиці Будівельників була встановлена на території майбутнього громадського центру в листопаді 2021 року, але з того часу в експлуатацію її досі не введено. Раніше в міськраді зазначали, що туалет буде працювати на платній основі, проте, скільки саме котшуватиме вхід – не озвучували. Павільйон туалету дзеркальний, має кабіну для чоловіків та жінок, а також окрему кабінку для маломобільних груп населення. Для його функціонування на цій місцевості було прокладено мережі та здійснено благоустрій, саме ці роботи складають левову частку кошторису.

Поблизу знаходиться скейт-парк, баскетбольний майданчик і в процесі будівництва тенісні корти. Окрім спортивної зони, у майбутньому там також планується облаштувати зону відпочинку.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

17 thoughts on “В Южному підрядник завершує ремонт дзеркального павільйону туалету

 1. Автор пишет ” здийснено благоустрий” , а на фото видим выжженную траву вокруг этого “чуда”, хотя может это новые веяния в ландшафтном дизайне.

 2. Кто принимал это сооружение? Какой в нём смысл для города? Вокруг реально срач, кучи какие то.. , то есть этот “ремонт” был необходим для якобы ввода в эксплуатацию этого тубзика

 3. Правду кажуть, що памʼятки культури розповідають про місто.

 4. Знаете, перечитал я новость ещё раз и наконец понял, что не нужен нам никакой туалет. Мы с ребятами ходим в кусты напротив него, да ещё и соревнуемся кто больше нагадит. Дети со скейта тоже туда под сирень ходят, у нас все экологично. Всем ровных дорог, на.

  1. Какой кошмар
   Вы засоряете город своими потребностями
   Что нельзя дома ходить в туалет
   Или уже в кафе хотя бы

  1. Так мы и ходим на природе нормально, не понимаю чем вы недовольны. Если мы будем ходить в туалет дома, то когда кататься.

   1. Так давайте всем хором не под кусты за туалетом, а прям на этот зеркальный туалет
    Инсталляция потеков

    1. Здрасьте, а где приезжим фотографироваться, около обоссаных зеркал что ли? Нам и так цены не за что лупить с них посуточно, придумали было миф что лиман это то же море, но после того как семьи с детьми увидели тот берег на нашем ставке и кучи мусора и всякого дерьма, то остаётся уповать только на шар и туалет.

 5. Это ж надо было такое соорудить, что б массу денег потратить, достичь нулевого результата и еще “прославиться” на всю Украину… Только в Южном такое возможно!

 6. Скоро люди будут в ставок гадить
  Гребцы это не оценят и будет сюрприз на плаву

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.