Туреччина хоче продовжити дію “Зернової угоди” ще на два роки

Информ-панорама

Туреччина веде роботу з продовження Чорноморської зернової ініціативи та докладає всіх зусиль, щоб збільшити термін її дії на два роки, заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час спільної пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським.

«Ми продовжуємо роботу по зерновому коридору. Ми працюємо над його продовженням після 17 липня. Ми хочемо продовження принаймні на три місяці. Ми чекаємо на це і будемо докладати зусиль, щоб збільшити термін дії угоди на два роки», — підкреслив Ердоган. 

Він підкреслив, що всі зацікавлені сторони розуміють глобальну відповідальність цієї ініціативи і пообіцяв, що порушить тему “Зернової угоди” у телефонній розмові із президентом Росії Володимиром Путіним. У свою чергу, Володимир Зеленський наголосив, що у роботі зернового коридора зацікавлений весь світ, адже від нього залежить життя інших людей на інших континентах, включаючи Африку та Азію.

«Це дуже важливо. І дуже важливо, щоб ми почали діяти з партнерами так, щоб життя зернового коридора не залежало від настрою, з яким прокинувся президент РФ», — заявив Зеленський, додавши, що наразі саме Росія блокує Чорне море.

В середині червня Путін заявляв, що Росія розмірковує над виходом із “Зернової угоди”. 4 липня міністерство закордонних справ РФ виступило із заявою, що підстави для продовження “Зернової угоди”, термін дії якої спливає 17 липня, відсутні. Однак 5 липня в РФ заявили, що Кремль ще не ухвалив остаточного рішення щодо продовження угоди.

Джерело: zn.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Туреччина хоче продовжити дію “Зернової угоди” ще на два роки

  1. Українці і росіяни -це не один народ….Росіяни це не словяни… це потомки диких,кочующих племен,які привикли нападати загарбувати території,поневолювати когось,підкорювати.Це залишилось у них в крові.Ніякого відношення до Києва росіяни не мають… А українці -це мирний народ-хлібороби…Історію про єдиний народ нав*язали нам росіяни ,і писав історію нам росіянин Соловьйов…Тому треба вивчати і знати правдиву історію свого українського народу Ніяких союзів з Росією,,,,,,Ніякої торгівлі з росією Амміакопровод з росією запломбувати Росіяни нас заривають в землю а ми їм амміак Не получиться Хай Ердоган торгує з Росією

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.