На Одещині набувають чинності літні обмеження на рух вантажного транспорту

Украина

10 липня набирають чинності літні заборони на рух вантажного транспорту дорогами Одеської області з 10:00 до 18:00. Як повідомили в пресслужбі Одеської ОВА, обмеження руху діятиме на трасах Одеса-Рені, Київ-Одеса, Одеса-Мелітополь у межах Одеської області для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь сім тонн. Виняток – транспорті засоби спеціалізованого призначення та транспорт, що здійснюють перевезення:

  • небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці;
  • вантажів, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;
  • військових вантажів, товарів подвійного призначення та/або майна, що використовується для потреб оборони;
  • гуманітарної допомоги;
  • людей.

Дозволяється також пересування транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів, за умови, що водій вантажного автомобіля має заброньоване місце в черзі очікування для перетину державного кордону України для автомобільного сполучення засобами електронної системи (“єЧерга”) за два дні до черги очікування на найближчий час. Обмеження ввели з метою збереження дорожнього покриття у спекотний час.

Територіальний підрозділ “Укртрансбезпеки” спільно з Управлінням патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції, Головним управлінням Нацполіції в Одеській області контролюватимуть дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків.

Водночас Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області забезпечить встановлення відповідних заборонних та інформаційних дорожніх знаків, інформаційних панно, та визначення місць для розташування спеціальних майданчиків чи стоянок великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів на період дії особливого режиму.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.