В Южному визначили чотири локації для пунктів обігріву (адреси)

Информ-панорама

З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у період низьких температур, згідно з розпорядженням Южненського міського голови від 1 листопада на території нашої громади створені пункти обігріву за наступними адресами:

  • вул. Хіміків, 1 – приймальне відділення міської лікарні (працює цілодобово);
  • вул. Будівельників, 19 – поліклініка (з 8:00 до 17:00);
  • площа Перемоги, 2 – Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» (з 8:00 до 17:00);
  • площа Перемоги, 1 – Палац культури «Дружба» (з 8:00 до 17:00).

За всіма пунктами обігріву будуть закріплені відповідальні особи, також планується встановити таблички з написом «Пункт обігріву». Людей, які постраждали від переохолодження, забезпечуватимуть гарячим чаєм та медичною допомогою за потреби. Пункти обігріву будуть здійснювати свою роботу до завершення періоду низьких температур. Про подальшу роботу та функціонування зазначених пунктів інформація до жителів громади буде доведена додатково. Про це повідомив заступник міського голови – начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради Леонід Нейков на сторінці міськради у Facebook.

Нагадаємо, що 7 листопада Володимир Новацький у відеозверненні на каналі Южненського телебачення повідомив, що провів нараду щодо облаштування в нашому місті пунктів обігріву на випадок надзвичайних ситуацій. Окрім визначений на сьогодні чотирьох пунктів обігріву, розглядається питання, аби створити необхідні умови і в укриттях житлових будинків.

«Минулого тижня я брав участь в селекторних нарадах обласної та районної військової адміністрації, де обговорювалось основне питання – розгортання пунктів обігріву. Це питання дуже важливе для жителів всієї країни. Це необхідно на випадок, якщо в місті не буде світла. Я провів нараду в Южному з керівниками ОСББ і представниками профільних структур щодо цього питання. Ми повинні облаштувати такі пункти обігріву в Южному і додатково розглядаємо зараз можливість, аби передбачити їх в укриттях житлових будинків, щоб люди мали змогу спустися в сховище і там зігрітись, отримати харчування на перший час. Зараз це питання вивчається, в нас запланована ще одна нарада з головами ОСББ, де ми вже визначимо, в яких саме багатоповерхівках розгорнути пункти обігріву», – повідомив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.