Новий директор КП «Южненське узбережжя» розповів, які завдання стоять перед підприємством  

Информ-панорама

Комунальне підприємство «Южненське узбережжя» очолив новий директор – Дмитро Прохоров. Він вже має досвід роботи в сфері житлово-комунального господарства. Як повідомили Yuzhny.info в міськраді, дія контракту з колишнім керівником Олександром Ануфрієвим завершилась на початку цього року, продовжувати контракт з ним не стали. З новим очільником КП ми поспілкувалися 23 березня, як раз після зустрічі представників міської влади з жителями Сичавки, на якій був присутній і Дмитро Прохоров. Він розповів, що наразі основне завдання працівників «Южненського узбережжя» – це утримання територій громади в належному санітарному стані. В Южному працівники мають прибирати тільки пляж, але доступ до нього через воєнний стан з травня 2022 року обмежений.

«У нас прибирання пляжу проводилось за рахунок пайових внесків підприємців, чиї торгові точки розташовані в прибережній зоні. Зараз цих внесків немає, тому і прибирання на цій території не проводиться. В Сичавці в нас 14 працівників, в Южному тільки троє, тому не можна казати, що в нас основне завдання – це прибирання пляжу. Головна задача наших працівників – це санітарне утримання територій таких населених пунктів: Сичавка, Кошари, Нові Біляри, Григорівка, Булдинка, а також пляж Южного. Наш офіс розташований по вулиці Хіміків, 4, але нам також виділили приміщення в селі Сичавка, де ми зберігаємо інвентар, спецодяг», – розповів Дмитро Прохоров.

Нагадаємо, що на початку березня 2021 року депутати прийняли рішення створити нове комунальне підприємство «Южненське узбережжя». Проєкт рішення підготував депутат тоді ще партії «ОПЗЖ», а наразі представник новоствореної депутатської групи «За мир і незалежність» Володимир Сівак, тоді більшість його колег підтримала таку ініціативу. Він наголошував, що необхідність у створенні нового КП обумовлена тим, що у складі нової Южненської ОТГ тепер не лише пляж Южного, а додалось ще два – сичавський та григорівський, які потребують обслуговування. До того ж варто було врахувати і збільшення населення громади, і кількість туристів. За словами Сівака, головною метою створення КП «Южненське узбережжя» мало стали удосконалення туристичної інфраструктури ОТГ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.