Южненці не зможуть цього року відпочивати на морі

Информ-панорама

Жителі Одещини та Херсонщини не зможуть цього року відпочивати на морі. Про це 24 березня в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомила керівниця об’єднаного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк, передає “Суспільне”.

“Зарано говорити, що узбережжя це курортна зона. Скоріше це зона оборони”, — зауважила Гуменюк.

Від початку повномасштабної війни в Одесі заборонили відвідування всіх пляжів. Аби убезпечити людей там встановили попереджувальні знаки. В Южному доступ до пляжної зони обмежили в травні 2022 року.

Раніше ми повідомляли, що з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України туристична галузь в країні, зокрема в Южненській ОТГ, значно скоротила свою діяльність. В нашій громаді 60 суб’єктів туристичної діяльності, з них: 51 база відпочинку, 7 готелів, 1 хостел, 1 кемпінг, 1 санаторій-профілакторій.  За даними Державної фіскальної служби України, обсяг надходжень від сплати туристичного збору до бюджету Южненської ОТГ за минулий рік склав 53 тисячі 362 гривні, що в декілька разів менше, ніж у 2021-му.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Южненці не зможуть цього року відпочивати на морі

  1. Скоротилося на 80-90%. Це скільки в гривнях? Не пишуть. Аби щось писать. Данних немае
    Скільки в южному тур.сбір був? Казали що тирузм спасе. якщо нема туризму, кто спасае місто?

    1. Обсяг надходжень від сплати туристичного збору до бюджету Южненської ОТГ за минулий рік склав 53 тисячі 362 гривні, що в декілька разів менше, ніж у 2021-му.

  2. Дякуємо.
    Підскажіть скільки бюджет міста був , останній до створення ОТГ і скільки бюджет ОТГ на цей и минулий рік? Казали що ОТГ це потужний бюджет. Це як ммилиарди? Потужний він чи ні? Сбрехали чи ні.

  3. Абсолютно незаконное ограничение доступа к водным ресурсам, причем обычным гражданам. Всякая депутатская поебот@ прекрасно отдыхает за границей(посмотрите видео с отдыхающей бабой Юлей), да и не только депутатики, а также всякого рода прихлебатели и псевдо патриоты.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.