В Южному відкрився дерматологічний центр Vita Derm

Городская хроника

В нашому місті по проспекту Григорівського десанту, 30/16 відкрився дерматологічний центр краси та здоров’я Vita Derm. Його засновниця – лікар-дерматолог Віталія Сабадаш-Гажа. Лікарка закінчила Вінницький медичний університет, в 2010 році переїхала в місто Южне, де почала свою лікарську діяльність дерматовенеролога в міській поліклініці, де продовжує працювати і по сьогоднішній день (прийом проводить в понеділок, вівторок і четвер з 08:00 до 11:30). В інтерв’ю Yuzhny.info медикиня розповіла, що давно мріяла розпочати власну справу і нещодавно її вдалося втілити в життя.

«Ідея відкрити в Южному такий центр мені прийшла ще шість років тому, коли я була в декреті, тому доводилось відкладати її реалізацію. Приміщення шукала в місті довго, бо були відповідні вимоги, зокрема, щоб воно було непідвальне. Тут ми зробили косметичний ремонт, плануємо в подальшому в другій кімнаті облаштувати маніпуляційний кабінет. Хочу, щоб тут була змога у людей зробити крапельниці, ін’єкції. Наприклад, прийшла людина, я назначила їй відповідне лікування і тут на місці вона може одразу його і отримати. Наш заклад має ліцензію МОЗ на лікувальну діяльність. Тут я здійснюю прийом, як лікар-дерматолог, також надаю косметологічні послуги (маски, пілінги, ін’єкційні процедури (мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика губ). Крім того, в нас є апарат широкого спектру, який дозволяє проводити багато процедур, зокрема, барофарез, фонофорез, мікротоки», – розповіла лікарка.

Первинний прийом лікаря в центрі коштує 400 гривень, повторний – 300. Консультація косметолога – 300 гривень. Перш ніж робити будь-які косметологічні процедури, медикиня рекомендує пройти консультацію, аби оцінити стан шкіри та виявити можливі протипоказання.

«Часто буває, що людина приходить і хоче зробити відповідну процедуру, як її подруга, але в неї на шкірі купероз (судинна сітка). В такому випадку дуже багато процедур їй робити не можна. І тут вже доводиться коректно пояснювати це людині і радити саме ті процедури, які підійдуть для її шкіри. Я раджу спочатку прийти на консультацію, аби оцінити стан шкіри, подивитись, чи немає гострих запалень (наприклад герпес, піодермія, стрептодермія, новоутворення). Спочатку шкіру треба лікувати, а вже наступним етапом для більш ефективного результату – проводити косметологічні процедури», – пояснила Віталія Сабадаш-Гажа, засновниця дерматологічного центру.

Центр Vita Derm працює в середу та п’ятницю з 09:00 до 16:00. Записатись на консультацію можна за номером телефону: (098) 001-33-54.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному відкрився дерматологічний центр Vita Derm

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.