На ОПЗ повідомили про відновлення підтримки донорів заводу

Информ-панорама

Від початку воєнних дій в Україні значний поштовх до розвитку отримало добровільне донорство. Професійні об’єднання медиків та волонтерські організації, у тому числі Донорська організація акціонерного товариства “Одеський припортовий завод”, щодня допомагають організувати кроводачу у своїх регіонах. Якби не вони, тисячі людей не мали б шансу на життя.  Розуміючи усю важливість підтримки донорства у країні під час бойових дій, попри всі економічні складнощі, Правління АТ «ОПЗ» знайшло можливість підтримати людей, що наближають перемогу України в тилу. Ініціативу членів донорської організації підприємства та медичного центру АТ «ОПЗ» було розглянуто та підтримано керівництвом заводу. Про це 3 серпня повідомили у пресслужбі підприємства.

«Дуже важливий крок у цьому напрямку було зроблено завдяки спільній роботі Правління, економічного управління підприємства та профспілки заводу: відповідним наказом-постановою відновлено дію пунктів колективного договору щодо пільг донорам АТ «ОПЗ», серед яких – додатковий день відпочинку зі збереженням середнього заробітку після кожного дня здачі крові, та інше», – повідомили на ОПЗ.

Донорська організація АТ “Одеський припортовий завод” відома на всю Україну. Вже понад сорок років працівники підприємства безоплатно здають свою кров, щоб врятувати сотні життів. Організація донорів підприємства налічує 170 осіб. Загалом за 43 роки її існування було здано близько 7000 літрів крові. Заводчани були і є постійними донорами Одеської обласної станції переливання крові.

«Адміністрація та працівники Одеського припортового заводу у мирний час завжди підтримували гуманітарні ініціативи, і під час війни не лишаються осторонь. Рішення Правління АТ «ОПЗ» про відновлення підтримки донорів заводу – це ще один крок до нашої спільної перемоги. Адже в умовах війни кожна краплина донорської крові здатна врятувати життя!», – зазначили на підприємстві.

Фото: пресслужба ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На ОПЗ повідомили про відновлення підтримки донорів заводу

  1. лучше бы ОПЗ выплатили зарплату и премию тем кто верит в него и остался дальше работать без зарплат !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.