Южненські депутати 16 лютого зберуться на засідання сесії

Информ-панорама

В четвер, 16 лютого, запланована чергова сесія Южненської міської ради. На порядок денний винесено більше 120 питань, велика частка з них – «земельні». Планується затвердити Стратегію сталого розвитку нашої громади на період до 2027 року, а також низку звітів за 2022 рік. Серед них:

  • про здійснення державної регуляторної політики в громаді
  • щодо виконання Муніципальної інвестиційної програми розвитку міста Южного
  • щодо виконання Програми розвитку туризму
  • щодо  виконання  Програми розвитку освіти
  • щодо виконання міської цільової комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді
  • щодо виконання  цільової соціальної програми «Молодь Южненської міської територіальної громади»
  • щодо  виконання Програми розвитку культури
  • щодо  виконання Програми розвитку фізкультури і спорту
  • щодо виконання Програми соцзахисту окремих категорій населення
  • щодо виконання Програми надання фінансової підтримки ОСББ

Депутати розглянуть проєкти рішень щодо призначення та виплати стипендій міськради творчим дітям та молоді, працівникам культурно-освітньої галузі нашої громади, обдарованим дітям та педагогічним працівникам, керівникам гуртків та колективів, а також провідним спортсменам та кращим тренерам. Це питання попередньо було розглянуто членами виконкому 25 січня. Так, в нашій ОТГ планується збільшити кількість стипендій для спортсменів та обдарованих дітей і молоді, а також їх розмір. Крім того, планується ввести стипендії і для викладачів та керівників гуртків. Крім того, передбачається збільшення розміру стипендій для обдарованих дітей на освітянській ниві.

Планується внести зміни до штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», також низку змін, які стосуватимуться роботи комунальних підприємств та установ міста, зокрема: КП «Муніципальна варта, Южненської міської студії телебачення «МИГ», міської лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги (придбання медичного обладнання). Також будуть внесені зміни в міські програми в напрямках сфери будівництва, ЖКГ, архітектури та містобудування.

Будуть внесені зміни та доповнення до Положення про звання «Почесний громадянин міста Южного» та затверджена Програма  щодо відзначення, заохочення та вшанування пам’яті громадян, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Южненської ОТГ» та нагороджених Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською громадою». Ці питання вже попередньо було розглянуто на засіданні виконкому 14 лютого. Програма передбачає низку заходів: надання щорічної матеріальної допомоги на оздоровлення Почесних громадян Южненської ОТГ; встановлення після смерті Почесних громадян громади та загиблих військовослужбовців ЗСУ, нагороджених  Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською ОТГ», меморіальних дошок на будівлях, пов’язаних з їх життям або діяльністю; виготовлення нагородної продукції; щомісячна виплата неповнолітнім дітям (до досягнення ними 18-річного віку) загиблих (померлих) військовослужбовців ЗСУ, нагороджених Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською ОТГ» (передбачено п’ять тисяч гривень щомісячно).

Депутати мають затвердити новий склад геральдичної комісії, Положення про геральдичну комісію при Южненській міськраді та офіційні символи міста Южного (герба та прапора), а також Положення про зміст, опис і порядок використання символіки міста. Проєкт рішення приймається з метою приведення символіки Южного  у відповідність  до висновків Геральдичної колегії при Одеській обласній раді та Методичних рекомендацій Геральдичної колегії при облраді. Детальніше про це та інші розглянуті питання ми розкажемо в наших наступних матеріалах після засідання сесії.

Зазначимо також, що на сесії буде заслуханий звіт Южненського міського голови про діяльність виконавчих органів міськради за 2022 рік та звіт про виконання бюджету громади за минулий рік.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.