В Южненській ОТГ збільшать розмір стипендій для обдарованих дітей, спортсменів і тренерів

Городская хроника

На засіданні виконкому 25 січня були внесені зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту та цільової соціальної Програми «Молодь Южненської міської територіальної громади». Так, в нашій ОТГ буде збільшена кількість стипендій для спортсменів та обдарованих дітей і молоді, а також їх розмір. Крім того, планується ввести стипендії і для викладачів та керівників гуртків. Про це в ході засідання розповіла начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики Южненської міськради Надія Конопацька (на фото).

«В міськраді працювала об’єднана комісія у складі депутатів і наших спеціалістів у зв’язку з тим, що була надана пропозиція збільшити і кількість стипендій, і їх розмір. До 2023 року в нас було три стипендії для спортсменів до 18 років (700 гривень), зараз планується ввести шість стипендій і їх розмір складатиме 2500 гривень, на спортсменів до 23 років передбачалось дві стипендії (1000 гривень), тепер планується чотири в розмірі до 3500 гривень. Щодо тренерів, було п’ять стипендій (1400 гривень), їх кількість залишиться незмінною, а розмір становитиме до 3500 гривень. Також в нас на комісії обговорювалось ще одне питання. В громаді є спортсмени і клуби, які функціонують на базі підприємств, але через війну вони зараз не мають змоги їх фінансувати. В нас є дуже відомі спортсмени, які нині представляють на спортивній арені міжнародного рівня не тільки наше місто, в й всю країну, тому була пропозиція ввести посаду тренера з вільної боротьби в міському центрі «Спорт для всіх», а також виділити кошти, аби ці спортсмени мали змогу брати участь в змаганнях і їздити на тренувальні збори. Тому в Програмі збільшується сума на 1,5 млн гривень. Ось такі зміни в нас заплановані на поточний рік в рамках цієї Програми», – пояснила Надія Конопацька.

Крім того, члени виконкому погодили зміни до іншої Програми, де передбачається збільшення розміру стипендій для обдарованих дітей на освітянській ниві. Крім того, вводиться три стипендії для викладачів. З метою створення сприятливих умов для виявлення обдарованої молоді, розкриття її творчого потенціалу, підтримки і стимулювання було збільшено стипендію з 700 гривень до 2000 (для обдарованої молоді та дітей, які мають високий рівень навчальних та творчих досягнень і виявили особливі успіхи та представляють нашу громаду на державному та міжнародному рівні).

Також впроваджується стипендія в розмірі 2000 гривень педагогічним працівникам, керівникам гуртків та колективів, які  підготували переможців олімпіад, конкурсів у сфері освіти та культури.

«Коли ми почали відпрацьовувати питання щодо збільшення стипендій в сфері спорту, то вирішили збільшити їх розмір і в Програмі молоді, де вони передбачені для обдарованих дітей в сфері освіти. Також було запропоновано ввести стипендії для викладачів. Ми розробили положення, яке ще мають затвердити депутати на сесії», – озвучила Надія Конопацька.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.