В Южненській лікарні суттєвого відтоку кадрів за 2022 рік не зафіксовано

Информ-панорама

Значного відтоку кадрів серед працівників міської лікарні в минулому році не було. Про це під час засідання виконкому 25 січня у відповідь на запитання заступниці міського голови-начальниці фінансового управління міськради Людмили Паскаль відповіла в.о. генерального директора Комунального некомерційного підприємства  «Южненська міська лікарня» Марія Горішна.

«Ми втримали всіх працівників, крім тих, які спочатку воєнного стану виїхали за кордон через повномасштабну війну. Це всього чотири лікаря. В інших лікарнях ситуація набагато гірше. Вже рік, як ми знаходимося в умовах воєнного стану, і всі наші співробітники залишились на своїх робочих місцях і продовжують працювати в нашому медзакладі. Всі задоволені умовами, в яких вони працюють, і зарплатою», – озвучила Марина Горішна.

На засіданні виконкому Южненської міськради погодили звіт про виконання Програми місцевих стимулів для персоналу міської лікарні за 2022 рік. Метою цієї Програми є забезпечення працівників галузі охорони здоров’я гідною заробітною платою, що стане передумовою для збереження персоналу та забезпечення кадрового потенціалу лікарні, шляхом залучення молодих фахівців. Для працівників лікарні в  минулому році з місцевого бюджету було виділено 16 558 333 гривні.

«Програма передбачає дофінансування фонду зарплати працівників Комунального некомерційного підприємства «Южненська міська лікарня», так як доходів, які ми отримуємо від надання медичних послуг, гарантованих державою, не вистачає для забезпечення зарплатою відповідно до Указу Президента в розмірі 20 тисяч гривень (для лікарів), 13 500 гривень (для середнього медперсоналу). Тому з року в рік ми звертаємось до місцевої влади з проханням передбачити додаткове фінансування. За минулий рік ця Програма була виконана на сто відсотків і кошти з місцевого бюджету були виділені», – підсумувала Марія Горішна.  

Члени виконкому також затвердили фінансовий план міської лікарні на поточний рік.

марина горішна, ірина молотай

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.