В Южненській ОТГ дітям загиблих військових будуть виплачувати грошову допомогу

Городская хроника

В міськраді розробили Програму, яка передбачає фінансову підтримку з місцевого бюджету тих жителів нашої громади, які були нагороджені званням «Почесний громадянин Южненської міської територіальної громади» та Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською ОТГ». Дану Програму щодо відзначення, заохочення та вшанування пам’яті цих громадян члени виконкому затвердили 14 лютого. З цього питання доповідала начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради Вероніка Клімова.

Вона пояснила, що мета цієї Програми – відзначення та заохочення громадян, які користуються авторитетом і повагою у жителів нашої громади завдяки особистому внеску у її розвиток в різних сферах діяльності. Зокрема це стосується  таких сфер: економіка, освіта, культура, мистецтво, охорона здоров’я, спорт; відродження та примноження надбань національної культури; піднесення авторитету та іміджу міста як на державному, так і на міжнародному рівнях; за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України; активна громадська та благодійна діяльність, інші заслуги перед громадою та державою.

«Виконання Програми буде сприяти відзначенню та заохоченню Почесних громадян Южненської ОТГ та громадян з активною життєвою позицією; військовослужбовців ЗСУ; осіб, які беруть активну участь в соціально-культурному житті громади та нагороджені Почесною відзнакою  «За заслуги перед Южненською ОТГ». Також передбачається вшанування пам’яті  громадян, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Южненської громади», – зазначила Вероніка Клімова.

Програмою передбачена низка заходів:

  • надання щорічної матеріальної допомоги на оздоровлення Почесних громадян Южненської ОТГ;
  • встановлення після смерті Почесних громадян громади та загиблих військовослужбовців ЗСУ, нагороджених  Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською ОТГ», меморіальних дошок на будівлях, пов’язаних з їх життям або діяльністю;
  • виготовлення нагородної продукції;
  • щомісячна виплата неповнолітнім дітям (до досягнення ними 18-річного віку) загиблих (померлих) військовослужбовців ЗСУ, нагороджених Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською ОТГ» (передбачено п’ять тисяч гривень щомісячно).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.