Для лабораторії Южненської «первинки» планують закупити нове обладнання

Информ-панорама

З метою суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню нашої громади, члени виконкому погодили внесення змін до Програми розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги Южненської ОТГ на поточний рік. Як пояснила під час засідання заступниця головного лікаря з економічної частини міського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Лугових, враховуючи нагальну потребу в проведенні низки лабораторних досліджень зміни були внесені в напрямку поліпшення матеріально-технічного забезпечення центру.

Планується передбачити можливість закупівлі за рахунок коштів місцевого бюджету гематологічного аналізатору, його вартість – 304 тисячі гривень. Обладнання потрібне для забезпечення можливості безперебійної роботи лабораторії та дотримання вимог Національної служби здоров’я України щодо обсягу та переліку обов’язкових медичних послуг на первинній ланці, а саме для проведення пацієнтам загального аналізу крові з лейкоцитарною формулою. Той аналізатор, який наразі є в центрі – вже застарілий і потребує заміни, тому і було принято рішення передбачити відповідні зміни до Програми, а в подальшому виділення коштів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.