Чи буде курортний сезон на Одещині: в РВА поставили крапку в цьому питанні

Информ-панорама

В Одеській районній військовій адміністрації поставили крапку у питанні нового літнього сезону в Одесі та регіоні. На тлі повномасштабної війни та численних дрейфуючих мін у морі пляжі відкриватися не будуть. Про це розповів начальник РВА Юрій Крук в ефірі національного телемарафону, передає obozrevatel. Винятки надаватимуться спортивним клубам, які дотримуватимуться відповідних умов безпеки.

“Ми повинні відрізняти самодіяльність та офіційні заходи та рішення. У нас багато що працює незаконно. Для цього є відповідні органи, які мають на це реагувати. Щодо офіційного відкриття таких ділянок, то зараз діє 16 наказів, які категорично забороняють вихід на пляжі Одеси та інших населених пунктів. Кожна людина вже сама визначає свою відповідальність”, – зауважив Крук.

Таким чином він підкреслив, що обласна, районна і місцева влада не готова наражати на небезпеку життя людей. Якщо приватна особа вирішить піти на ризик, то це буде лише з його відповідальності.

“Ми говоримо про доступ на окремі ділянки узбережжя. Це виключно з метою оздоровлення та при виконанні умов безпеки. Пляжі не відкривалися і не відкриватимуться”, – сказав він.

Жителі Одеси з початку перших сонячних днів нехтують усіма заборонами і не сидять в очікуванні дозволів від влади. Люди масово заповнюють набережні зони, відпочивають на піску, нерідко і заходять у небезпечні води.

В Южному доступ до моря обмежений з травня 2022 року і по сьогоднішній день. Альтернатива для містян – басейни, вже декілька закладів міста відкрили літні зони, де відвідувачі можуть орендувати шезлонг та поплавати в басейні.

Раніше ми повідомляли, що з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України туристична галузь в країні, зокрема в Южненській ОТГ, значно скоротила свою діяльність. В нашій громаді 60 суб’єктів туристичної діяльності, з них: 51 база відпочинку, 7 готелів, 1 хостел, 1 кемпінг, 1 санаторій-профілакторій.  За даними Державної фіскальної служби України, обсяг надходжень від сплати туристичного збору до бюджету Южненської ОТГ за минулий рік склав 53 тисячі 362 гривні, що в декілька разів менше, ніж у 2021-му.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Чи буде курортний сезон на Одещині: в РВА поставили крапку в цьому питанні

  1. Все Одесские пляжи работают , в море , по 2 защитные сетки ,люди свободно загорают и купаются

  2. В Одессе наверно другое море, люди загорают и купаются, ловят рыбу с пирсов, а в Южном все в бурьянах, пустота и уныние, зато прибрежная зона потихоньку застраевается кирпичными коробками, уроды, нет слов.

  3. У южненцев нехватка денег на продукты питания, а вы о каких-то бассейнах говорите. Купание в бассейне стоит чуть дешевле поездки в Турцию.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.