Волонтери з Южного поїдуть на Херсонщину і оголосили збір води та одягу

Информ-панорама

Южненські волонтери на цьому тижні запланували поїзду в Херсонську область. Раніше ми повідомляли, що Штаб волонтерів нашої ОТГ збирає літній одяг та медикаменти, а сьогодні, 6 червня, додатково оголосили збір питної води. Про це повідомив у Facebook активіст Максим Самойлов. Він зазначив, що пункти збору води та пустих баклажок відкрито в супермаркетах мережі «Копійка» і в закладі Love Caffe (біля магазину «АТБ» по вулиці Хіміків, 3А).

«Разом зі Штабом волонтерів Южненської ОТГ ми в п’ятницю веземо речі та воду в Херсоньску область. Збираємо питну воду та пусті баклажки. В кожному супермаркеті «Копійка» є кошик, де можна залишити пляшку з водою. Зробити це можна і в Love Caffe», – говориться в повідомленні.

Збір літнього одягу проводиться на першому поверсі Палацу культури «Дружба». Є потреба як в дитячому, так і дорослому одязі. Контактний номер телефону: 093-023-60-68.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Волонтери з Южного поїдуть на Херсонщину і оголосили збір води та одягу

  1. Я уявляю що наробив фашист Путлєр цим потопом в наших українських селах Скільки загинуло курей свиней собак і посівів Путлєра за грати як основного вбивцю українського народу

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.