Аукціон відбувся: готель «Елада» в Южному здадуть в оренду на п’ять років

Информ-панорама

Після двох невдалих спроб (22 грудня 2022 року, 13 січня 2023 року), електронний аукціон на майданчику Prozorro з передачі в оренду семиповерхового готелю «Елада» (пл. Перемоги, 2), загальною площею 7576,00 кв.м та іншого окремого майна все ж відбувся. Перші два рази торги не відбулися через відсутність учасників. Як повідомили Yuzhny.info у Фонді комунального майна Южненської міськради, цього разу, 6 лютого, заявку на участь подав тільки один претендент, це фірма з Миколаєва, вона і стала переможцем і буде орендарем готелю впродовж п’яти років. Зазначимо, що стартова ціна лоту раніше була знижена на 50 відсотків і склала на момент другого і третього аукціону – 249 757 гривень з ПДВ. Саме таку суму в бюджет громади має виплачувати щомісячно орендар. Балансоутримувачем готелю є комунальне некомерційне підприємство «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», яке очолює Володимир Татаров.

Для аукціону цього разу було обрано голландський формат, раніше застосовувався англійський. Як зазначається на електронному майданчику Prozorro, голландській не є кращим чи гіршим, ніж інші моделі аукціонів. Він просто більш ефективний для певного типу активів.  Наприклад, з жовтня 2017 року за голландською моделлю в Україні продають проблемні активи банків, що ліквідуються. Очікується, що «голландці» допоможуть продати такі активи, які не вдавалося продавати роками. Також, на відміну від аукціонів за «англійською моделлю», «голландець» відбудеться навіть тоді, коли на один лот прийде всього один покупець. Кількісних обмежень учасників також немає. Детальніше про цей різновид аукціону можна дізнатися за посиланням – https://prozorro.sale/handbook/sho-take-gollandski-aukcioni.

Готель «Елада» з технічним підпіллям налічує 43 номери. Також до складу будівлі входять:

  • кафе (площа – 137,5 м.кв);
  • медичний кабінет (35,8 м.кв);
  • тренажерна зала (79,8 м.кв);
  • зала зборів (97,4 м.кв);
  • зимовий сад (262,0 м.кв)
  • інші виробничі, складські та побутові приміщення.

На шостому поверсі готелю «Елада» розташована банкетна зала, площею 133,7 м.кв. Сьомий поверх – це технічні приміщення, в яких розміщено обладнання, задіяне для обслуговування готелю.

Нагадаємо, що на засіданні сесії 28 жовтня 2022 року більшість южненських депутатів погодили рішення про передачу в оренду шляхом проведення електронного аукціону готель «Елада». Як пояснили тоді Yuzhny.info в міськраді, робиться це з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності.

Фото: С.Антипов, сторінка готелю у ФБ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.