Одещина, зокрема Южненська ОТГ добу буде без відключень світла: названо дату

Информ-панорама

За попередньою інформацією 20 лютого на Одещині не відключатимуть світло. У НЕК “Укренерго” 7 лютого опублікували графік “днів без відключень”. Подібний приємний сюрприз у лютому чекає на кожну область України, але, на жаль, радість буде недовгою – лише одну добу.

В “Укренерго” пояснили, що у дні без відключень у кожному регіоні буде проводитися замір реального споживання населенням електрики. Тож жителів Одеси та області енергетики просять цього дня користуватися у стандартному режимі всіма електроприладами – без “фанатизму”, але й не особливо заощаджуючи.

На підставі отриманих даних надалі кожен регіон отримуватиме ліміти споживання електроенергії відповідно до його реального споживання. Так вдасться уникнути надто тривалих відключень та роботи потужностей у холосту.

Почергово у кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання. Оскільки в енергосистемі дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені. Енергетики будуть робити все можливе, щоб споживачі не відчули додаткового дискомфорту через проведення вимірів.

Для чого потрібні виміри?

Завдяки цьому “Укренерго” зможе побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми. Такі вимірювання дадуть можливість враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

На що вплинуть результати вимірів?

Отримані результати, які враховуватимуть зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств, дозволять скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах. Як розподіляються ліміти, пояснюються за посиланням: https://bit.ly/3RH1i2j

У разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру орієнтовний графік режимних вимірів такий:

  • 8 лютого: Запорізька, Донецька, Миколаївська області;
  • 9 лютого: Харківська, Херсонська, Хмельницька області;
  • 10 лютого: Волинська, Київська області;
  • 13 лютого: Вінницька, Кіровоградська, Чернігівська, Закарпатська області;
  • 14 лютого: Полтавська, Черкаська, Рівненська, Луганська області;
  • 15 лютого: Житомирська, Івано-Франківська, Сумська, Тернопільська області;
  • 16 лютого: Дніпропетровська область;
  • 17 лютого: м. Київ, Чернівецька область;
  • 20 лютого: Львівська, Одеська.

Важливо! У випадку повторення ворожих масованих ракетних обстрілів по енергетичній інфраструктурі та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України, проведення режимних вимірів мають бути перенесені до стабілізації ситуації – зазначили в пресслужбі “Укренерго”.

Фото: В.Курбатов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Одещина, зокрема Южненська ОТГ добу буде без відключень світла: названо дату

  1. А зараз що робиться зі світлом? Цирк якийсь. Будемо з такими “включеннями” сидіти до 20 лютого? І нам у минулому році таке вже обіцяли,але щось не вийшло.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.