Жителі МІЗ вкотре звернулись до депутатів Южного з наболілими питаннями

Городская хроника

Жителі мікрорайону індивідуальної забудови вкотре написали звернення, яке підкріпили своїми підписами, але цього разу – до депутата Южненської міськради Сергія Назаренка. Люди просять звернути увагу депутатського корпусу та міської влади на проблему незадовільного дорожнього покриття по вулиці Центральна, 24, яка веде до відділення №1 «Нової пошти».

«До мене, як до депутата, звернулись жителі МІЗ з проханням допомогти в проведенні ремонту дороги біля відділення №1 «Нової пошти». Цим відділення користуються жителі Южненської ОТГ, як єдиним великогабаритним відділенням служби доставки, під’їзд до якого фактично зруйнований. Прошу дати відповідне розпорядження службам міста вирішити це питання», – звернувся під час сесії до міського голови Сергій Назаренко.

Депутата підтримали й інші його колеги. Зокрема, Ілля Юрченко зазначив, що поганий стан дороги по цій вулиці – не єдина проблема, яка турбує жителів МІЗ. Він нагадав, що вже декілька років люди обурені тим, що біля їхніх приватних житлових будинків знаходиться відділення пошти і, відповідно, проводяться розвантажувальні роботи, що, зі слів южненців, створює сильний шум.

«Я підтримую питання щодо ремонту дороги в тому місці, але є й проблема по самій «Новій пошті». Люди звертаються стосовно перенесення цього відділення, в свій час відпрацювала це питання і спеціальна комісія, там є перевищення рівня шуму. Є відповідне звернення від жителів. Треба шукати можливості впливу на цього поштового оператора для того, аби їх компанія переїхала в більш зручне для людей місце і не створювала незручності для тих, хто живе поряд з цим відділення, адже пошта проводить доволі шумні розвантажувальні роботи біля житлових будинків», – зазначив Ілля Юрченко.

Депутат Олександр Гречкін нагадав, що це питання вже давно відпрацьоване і було проведено дві експертизи. Проте очікуваного жителями МІЗ результату від цього досі немає.

Нагадаємо, що в серпні 2020 року депутати, дійсно, розглянули петицію щодо перенесення вантажного відділення «Нової пошти» з території МІЗ (петиція була подана на електронний сервіс «Відкрите місто» 3 серпня, набрала 107 зі 100 необхідних голосів). Серед головних причин, чому люди просили міську владу перемістити пошту – порушення санітарних норм (значне перевищення шуму) у межах приватного житлового сектору, відсутність умов для безпечного пересування пішоходів, значна відстань між місцем знаходження відділення та більшістю жителів Южного. Тоді спеціально створена комісія детально вивчила це питання. Перевірка, яку здійснили спеціалісти Держпродспоживслужби, показала, що під час вантажно-розвантажувальних робіт відділення рівень шуму перевищує допустиму норму (при нормі 55 децибелів було зафіксовано в середньому 66). Також тоді комісії вдалося з’ясувати, що приміщення, де сьогодні розміщується вантажне відділення, не було введено в експлуатацію, адже на той час в техпаспорті було зазначено 95% готовності.

Тоді заступник міського голови-начальник УЖКГ Дмитро Любівий зазначив, що жителі МІЗ мають право подавати до суду і вже його рішенням може бути накладена заборона для ведення діяльності пошти. А у комісії немає повноважень забороняти чи закривати роботу цього відділення, є лише право надати рекомендації.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Жителі МІЗ вкотре звернулись до депутатів Южного з наболілими питаннями

  1. Зачем на нее смотреть?
   У них была хорошая дорога и тишина до новой почты. Так и должно остаться. С Кошарами разбирайтесь сами. До Дельты, кстати, нормальная дорога +-

  2. Еще раз повторюсь, жителей МИЗа не интересует состояние дороги перед Новой почтой, потому что у многих нет как таковой дороги перед собственным домом. То что озвучил депутат на сессии- сплошная ложь!

 1. Вот мне интересно как жителей МИЗа, у 70% которых нет асфальта на улице перед домом, нет централизованной канализации, полное отсутствие тротуаров и дорожных знаков может волновать плохая дорога перед Новой почтой???? Письмо которое якобы зачитывал депутат Назаренко С.Н. подписали 17 человек, которые просят привести в порядок дороги на всем МИЗе, и ни одного упоминания о Новой почте, которая в нарушение всех санитарных норм взяла в аренду помещение у Волкова, в том письме нет! Жаль , что СМИ работают в режиме сурдоперевода для глухих и слепых, а ведь факты говорят совсем о другом.

 2. Не понимаю о чём идёт речь, дорога перед отделением убита, само отделение (между прочим первое) находится извините в е..нях, а учитывая то, что в последнее время новая почта безобразно переадресует любую пендюрку чуть более метра длиной на грузовое, то добираться туда на такси лично я манал. Но люди там как то живут.

 3. Молоді депутати повинні бути на війні а не сидіть хольоними на засіданнях Сьогодні основне питання вигнати російську окупаційну армію Путіна з УКРАЇНИ А НЕ НОВА ПОШТА І ДОРОГИ

  1. Выгонять надо начинать с горсоветов, все опзж шники и бывшие регионалы, они собаки ещё с кучмой кацапам наши земли в аренду подавали, как можно было допустить иностранный флот у себя под боком? Все это неизбежно привело к войне.

   1. Зараз ці нелюстровані депутати роблять все на шкоду Україні.Це загрожує життю кожного,але мовчання наше золото.Змосковщене місто рабів.

   2. Туn помню, тут не помню?
    Ющенко элегантно отдал румынам огромные нефтегазоносные площади около острова Змеиный.
    Не помните такого? Регионалы были против.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.