Укрпошта оновила правила пакування поштових відправлень: які посилки можуть не прийняти

Украина

Клієнтам Укрпошти тепер доведеться бути уважними при пакуванні посилок, щоби співробітник поштового оператора не відмовився їх приймати для відправки. Що потрібно враховувати? Після того, як було ухвалено Закон України «Про поштовий зв’язок», державний поштовий оператор Укрпошта оновив вимоги до відправлень. Тепер діють суворіші правила щодо упаковки.

Так, граничні розміри та масу посилок визначатиме поштовий оператор. Ознайомитися з параметрами клієнти Укрпошти можуть у будь-якому відділенні або на сайті. Водночас компанія також встановлює порядок упакування відправлень. Тому тепер працівники поштового оператора можуть відмовити людині у надсиланні посилки, якщо вона порушує нові вимоги.

“Скажімо, не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку”, – йдеться у повідомленні офіційного сайту Укрпошти.

Водночас відправнику важливо правильно упакувати вміст коробки. Всі предмети в ній повинні бути щільно покладені в упаковку, щоб при транспортуванні вони не переміщалися, не терлися і не билися один об одного.

Так, для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовують гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо.

Джерело: one.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.